Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a vágyam hogy élhetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a vágyam hogy élhetném ki? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sajnálom, kicsit hosszú lett:


Ne szóljatok le, de lábfétis/cipőfétis/gipszfétis -em van. Érdekel milyen lehet egy női láb, az "illata", a cipője, vagy ha valakinek el van törve valamije, milyen lehet a gipsz, stb. Viszont ezen vágyaimat sehol sem tudom kiélni, nincsenek sem barátaim, sem barátnőm. Igaz van egy-két ember akivel jóban vagyok, de mégsem merem előhozni, hogy mondjuk hadd szagoljam meg a cipőjét, mert mégis mit gondol rólam, meg mivel nagyon kevés emberrel vagyok jóban, nem akarom kockára tenni a meglévő vagy majd kialakuló barátságunkat. A "legősibb női mesterséget" űzőhöz nem szeretenék menni, nem szeretném ezen vágyaimat tehetetlenségemben pénzzel enyhíteni, meg nem is sok van belőle. Egy minimális vonzalom kell a másikkal, nem szerelem vagy ilyenre gondoltam, tényleg csak egy minimális. Szóval ne a pénzemért engedjen meg nekem ilyeneket. Semmi egyéb beteges perverzióm nincs, szóval nem szándékozom bele... a cipőjébe, meg nem kérem, hogy a lábával ...ki nekem.

Lehet, hogy ez egyeseknek gusztustalan, de nekem tényleg vannak ilyen vágyaim. Amúgy úgy gondolom teljesen normális vagyok, a nőket szeretem stb. Képem meg ilyesmi már annyi van, de szeretném tudni milyen lehet a valóságban.

F



2011. dec. 23. 15:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
53%

Hát ez tök egyszerű, suszter leszel, és annyit szagolhatsz...

Vagy a sebészeten gipszelő...

2011. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Láb fetishem nekem is van.De gipsz fetish.. még ilyenről sehallottam. :D Neked egy mindenre nyitott barátnő kell.
2011. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
lopózz be a balesetire, hidd el, ott találsz női lábszagot és gipszet is, és még csak nem is b@szogathatnak érte, mert simán letagadod, hogy miért vagy ott
2011. dec. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Nyugi, teljesen normális vagy. :) A volt barátom is ilyen volt, szerette a lábamat nyalogatni, puszilgatni, bár ő inkább a harisnyás lábakért volt oda, nem olyanért, amin cipő van. Ki is vertem neki a lábammal, azt pedig imádta, amikor feketére volt festve a lábkörmöm, órákig el tudta puszilgatni.

Szerezz egy barátnőt, és mondd el neki h ez bejön neked, szeretnéd kipróbálni. :)

2011. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én is imádom a párom lábát puszilgatni olyan kis furi :D 35-ös. 25f
2011. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és persze jöhetnek még!

16:20 - Pedig létezik gipszfétis is, keress rá, ha gondolod, mi is lehet az.

16:22 - Én is szagolni, puszilgatni szeretném, igazából mindenhogy bejön nekem: mindegy hogy zokni, harisnya van rajta, vagy éppen semmi sincs rajta, de számomra a cipő is érdekes. Olyan rossz mikor nyáron vagy akár télen látok csinos lányokat, és olyan lábuk van (persze a láb mellett fontos, hogy jól nézzen ki a lány, de igazából aztmondhatom egészséges határokon belül "mindenevő" vagyok), és annyira szeretném megszagolni, de nem lehet. Nagyon rossz így, hogy csak nézhetem, persze azt sem feltűnően. Kb. nekem a láb olyan mint másoknak a mell. Engem nem igazán foglalkoztat, hogy kicsi vagy nagy, én picit jobban odavagyok a szép lábakért.

16:56 - De jó neked.:)

Nemtudom, barátnőm eddig nem volt, és nem is tudom akarok-e. Meg ha lesz is barátnőm, nem szertném, hogy csak azért legyen, hogy az ilyen vágyaimat kiéljem, és úgymond csak eszköz legyen. Úgy szeretnék barátnőt, hogy tetsszünk egymásnak, szeretjük is egymást, és nem zavarja ez a hóbortom.

2011. dec. 23. 17:19
 7/24 /Anita_'94/ ***** válasza:
Esetleg elmehetnél egy cipőboltba eladónak, vagy pedikűrösnek, akkor lábakkal foglalkozhatnál és még fizetnének is érte...
2011. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

19:22 - Nem eladónak születtem én... meg hát hogy néz ki, hogy én ott elezdem tapizni a lábakat, a lányok meg szerintem egy cipővel kapcsolatban nem engem kérdeznek meg elsősorban, hanem a barátjukat, barátnőjüket, én meg figyelhetem messziről, de megint nem jutottam előrébb.

A pedikűrössel ugyancsak az a baj mint az útszéli "hölgyekkel". Nem pénzért szeretném csinálni, sem pedig fizetni nem szeretnék ezért, egyszerűen egy bevállalós személyt kellene találnom, aki elfogadja ezt. Meg hát pedikűrnél nem teljesen én választom meg a vendégeket, hanem úgy jönnek, és lehet köztük olyan is akihez nem nyúlnék hozzá, mert ilyen van. És mit ér az egész ha egy rossz tapasztaltat miatt elmegy a kedvem az egésztől... nem mondom, hogy nem zavar az életben, hogy ilyenem van, (zavar mert, még mindig csak vágy, megvalósítani jelen pillanatban nehezen tudom) de ha már megkaptam, hozzámnőtt, nem szívesen "adom vissza".

2011. dec. 23. 19:47
 9/24 /Anita_'94/ ***** válasza:
Ne is ''add vissza'', majd csak találsz valakit.
2011. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fétis ezerszer jobb, mint a se*gbekuki és szájbaélvezés és társai...
2011. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!