Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy tanárom akibe szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smileangel_96 kérdése:

Van egy tanárom akibe szerelmes lettem folyton bámul! Jelent ez egyáltalán valamit? Sokszor szemezünk keresi a szemkontaktust. Volt, hogy 1 percig is szemeztünk de nagyon komor tekintete volt . Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

jól gondolom h 15 éves vagy kb


akkor felejtsd el


nagyon megütheti a bokáját ha rádhajt


ha egyetemista volnál akkor esetleg belemehetnétek valamibe egy tanároddal, de addig nem!


meg sztem túlreagálod sztem nem is akar semmit csak beleképzeled..

2011. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Még hányadszor akarod megkérdezni?
2011. dec. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha komor volt, akkor kekszcsemege.
2011. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
öhmm hát ha 2esnél jobbak a jegyeid akkor esélytelen ha 1es vagy 2es vagy a tártyból akk talán..
2011. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálkozz, nem szerelmes beléd. Tanárok sokszor bámulnak csúnyán tanulókra. Szemezz korban hozzád illőkkel, velük jobban jársz
2011. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy értelmes, diplomás ember nem akar semmit a magadfajta kislányoktól, max. szexet, de az rátok nézve nagyon megalázó. Ha kitudódik, akkor a tanárkádat kirúgják és nem láthatod többé.
2011. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen.

De hamar elmúlt az érzés.

2011. dec. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A tanár a diáktól valószínűleg valóban csak szexet akar, és tényleg, mint fent írták, ez nagyon megalázó lehet neked később (akkor is). Csak két embernek mondod el, ők további kettőnek stb.stb. Sőt, olyat is hallottam, h. a lány barátnői kíváncsiságból nyomoztak egy ilyen kapcsolat után, és aztán minden kiderült, azóta az egész diákság tudja... A tanár dobta a csajt, és azóta is ott tanít.
2012. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!