Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: Ti utáljátok a 'páwa'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Ti utáljátok a 'páwa' srácokat? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Mi az oka, amiért nem tudnátok velük párkapcsolatot elképzelni?

Maga a külső stílus miatt? Vagy viselkedés?


(páwa nálam: vékonyabb izmosabb szálkás alkat, feszülősebb ruhák, kevés szőr, ápoltság, igényesség)


2011. dec. 23. 17:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
6%
Páva. Nem Páwa.
2011. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
ápoltság, igényesség minden fiú lehet.
2011. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
68%
Páwa!Én is ilyen stílusú vagy legalábbis azt mondják rólam de engem általába szeretnek vagyis elég jó vagyok a csajok és a párkapcsolatok terén :OO
2011. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 szamóca.. ***** válasza:
100%

szval ha valaki vékony és szálkás, ráadásul még igényes is, az már több mitn valószínű hogy páva?

amúgy nem tudom mi az a páva, nálam még mindig egy állat de én le vagyok maradva az egyedfejlődésben, és nálam az sp is south park maradt, ahogy az mm is manson.

de van egy olyan sjtésem hogy nem ez a hivatalos meghatározása a pávának.

2011. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem tudtam, hogy ez ennyit változtat a lényegen. :)
2011. dec. 23. 17:05
 6/26 anonim válasza:
100%
*vagyok
2011. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Metroszexuálisra gondolsz.
2011. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

szamóca: akkor mi a hivatalos meghatározása?

Amúgy, ha valaki az általad leírt dolgok mellé pl. szűkebb fazonú ruhát (felső, farmer pl. bershkában van csomó ilyen ruha) vesz fel akkor már simán rámondják.

(a meghatározás meg kb. saját magam körülírása, legalábbis mások szerint annak minősülök)

2011. dec. 23. 17:10
 9/26 szamóca.. ***** válasza:
100%

mitn írtam: lövésem sincs.

de nagyon sok extrém öltözködésben is szerepelnek szűk nadrágok.

2011. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

a páwa olyan, aki vékony, jó cuccai vannak (dc cipő, ray ban napszemüveg), 2300 ismerőse van facen, de ebből ismer kb. 10-et, minden héten új csaj, akivel még soha nem találkozott, bieberes haja van, tömegzenét hallgat, de sokan bírják, és ilyeneket írogat mindenhova: :$, <3, *___*, stb... meg aki félpercenként megoszt egy ilyet, hogy: '"írj egy számot üzibe és kiírom, hogy ..."

ja, és tükörben pózolós okostelefonnal készített képe van!


amúgy én is lány vagyok, és az ilyenek nem az 'eseteim', de biztos van jó fej is közöttük, de én inkább azt bírom, aki okos, normális, jó zenét hallgat, és röhög az ilyeneken.

2011. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!