Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ribik azért azok mert így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ribik azért azok mert így próbálnak szeretethez jutni? És valahogy azt hiszik ha a testüket szeretik az szeretet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 22:10
1 2
 1/14 Randy Orton ***** válasza:
Nem
2011. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
?
2011. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Elvileg már terhes vagy, és hármas vizi csikó gyermekeid lesznek, készülj fel a lebeny elosztásos szülésre!
2011. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem

azért, mert nem vágynak szeretetre

vagyis ők ezt hiszik, aztán azért szakítanak, mert nem kaptak belőle eleget

2011. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehetséges.
2011. dec. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de náluk ez olyannyira tudatalatti és ösztönös, hogy ezzel az okkal már ők sincsenek tisztában.
2011. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 szamóca.. ***** válasza:
62%
lehet benne valami, de az ilyesmire mindig azt mondom: a pszichológuson kívül ez kutyát nem érdekel. ha rib.nc akkor rib.nc, nem izgat miért.
2011. dec. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes felvetés és részben helyes meglátás.


Meg azért az ilyen könnyű vérű lányok általában az értelmileg alacsonyabb szinten lévő növendék nőstény példányok közül kerülnek ki. Náluk még erősebben hatnak az állati ösztönök is. Értem ez alatt a fajfenntartó, szaporodó ösztönt.


Bennük nincsenek azok a gátlások, amelyek egy intelligens, gondolkodó, állandóan elmélkedő típusú személyiségben meg van. Nagy úr a gátlásosság, ennek tökéletes példája egy egyébként ártatlan, szüzies teremtés, aki józan állapotában soha sem feküdne le senkivel sem, ellenben ittas állapotban az alkoholfogyasztás hatására teljesen eltűnne a gátlásai és az állatias, ösztön énje kerekedik felül, ekkor csak a szaporodás hajtja és így könnyen ágyba vihető az illető kis hölgy.


Ez persze nem jelenti azt, hogy az értelmesebb lányok közt ne lennének a te szóhasználatoddal élve ún. ribik, hiszen az alkohol hatására mindenkiből előjön az állat, az ösztöni én.


Másrészt ezen nőstény példányok valóban kevesebb odafigyelést, törődést kapnak a szüleiktől, akik valószínűleg dolgoznak vagy nem érnek rá a gyerekükkel foglalkozni.


Szerethiány alakul ki bennük, illetve szükségük van arra, hogy felfigyeljenek rájuk mások, mindig a középpontba akarnak lenni, így aztán meztelen képeket tesznek fel közösségi oldalakra vagy bulikon, szórakozóhelyeken isszák magukat le, élnek a cigaretta, drogok és a fallosz okozta élvezetekkel.


Amikor már meg vol a 1000-dik f@sz is, aki átment a vaginájukon, akkor döbbennek rá, hogy mekkora senkik lettek és a sok f@szszopás nem volt megoldás a szerethiányuk kielégítésére. 30 évesen egy sarki qrvaként végzik vagy pedig állástalanul hajkurásznak pénzes, idős, dagadt, ronda férfiak után.


A témát lehetne még tovább is fejteni, de úgy gondolom, hogy jó pár dologra így is rávilágítottam ezen előadásom során.


Üdv.:

Dr. Lököm Tököm

szexuálpszichológus

2011. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És azok a nők akik azt állítják most míg fiatalok kiélik magukat, aztán majd keresnek komoly kapcsolatot, és gyereket szül meg egyebek? Akik azt mondják, hogy amíg fiatal voltam kiéltem magam, de most már boldog párkapcsolatban élek hazudnak? Vagy maguk sem tudják mi az a boldogság? És keverik a nyugalom nyugalom, és biztonság érzésével?
2011. dec. 23. 22:41
 10/14 szamóca.. ***** válasza:
fiatalon kiélni magad nem jelenti hogy rib.nc vagy, én is igyekszem kihasznáni az életem, mégsem vagyok rib.nc (amit itt biztos sokan nem hisznek el a mentalitásom miatt, csak ez kevésbé érdekel)
2011. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!