Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok facebookon ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok facebookon ismerkedni?

Figyelt kérdés
Azért írom a facebookot mert most az a legnépszerűbb és nekem is azon van a legtöbb ismerősöm. Leszögezem, hogy szoktam élőben is de csak hétvégente bulikban. A facebookos ismerkedésben talán látok fantáziát, de valahogy mégse az igazi, chatban nem tudom igazán magamat adni. T imennyire szoktatok csajozni, pasizni a facebookon? Csajoknak nem zavaró ha egy ismeretlen srác jelöli őket és rájuk ír?
2011. dec. 24. 00:53
1 2
 1/19 Beviz Elek ***** válasza:
61%

Én szoktam. Csajozni is meg pasizni is.


Keress meg fészen szivi:)


A nevem: "Bewiz Elek Jelizzetek"

2011. dec. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ez olyan humoros volt, hogy beviz elek....
2011. dec. 24. 01:01
 3/19 Macs1209 ***** válasza:
Most lehet, hogy minenki leszól, de nem vagyok facebookon :D Iwiwet is töröltem. És boldog vagyok! Szóval nem szoktam csajozni facebookon.
2011. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Beviz Elek ***** válasza:
82%
Degáááz!
2011. dec. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én már próbáltam, kevés sikerrel.
2011. dec. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem lehet.Minden csaj zárolja az adatlapját,vagy foglalt,vagy kiírja bemutatkozásként hogy ne jelöljék idegenek.És igen zavarja őket ha jelöljük,rájuk írunk,pláne ha meg is bökjük őket.
2011. dec. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Beviz Elek ***** válasza:
Nem mindenkit zavar ha megbökjük. A barátnőm reggel kifejezetten élvezte... 68/n Nagyon hálás!
2011. dec. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ja. Csajozgassal nyugodtan, majd az elso randin egy nagyszakallas 50 cm-es pocsu 60 eves buzernyak fog bemutatkozni:

"Hali. A nevem Bogi."

2011. dec. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
engem kb 2 naponta legalább egyszer bejelölnek random pasik és rámírnak h szija szép vagy -.- ez nagyon szar így ;) egy ideje nem is jelölöm őket vissza
2011. dec. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Kérdezd meg anuykádat hogy ők is a facebookon ismerkedtek-e meg :D
2011. dec. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!