Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valamelyik pasi kitesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamelyik pasi kitesz magáról egy képet ide, akkor miért olyan álszentek az ide írkáló lányok, hogy azt írják, hogy nem vagy csúnya, holott a való életben úgy zavarnák el az olyan pasit ha odajönne hozzájuk mint egy férget?

Figyelt kérdés
Lányok nem kell ferdíteni, már unjuk.
2011. dec. 24. 10:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ne általánosíts!
2011. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem reális értékrenddel és nem hamis öntudattal rendelkezö lányok írnak olyan válszt, amiben nem azt látod, hogy "pfeeeejjjj".

Mindenkinek más tetszik.

Értelemszerüen egy plázacica vagy egy megrögzött divatnyomorék nem fog leállni egy olyasvalakivel aki nem az "ultrahelyes metroszexuális" kategóriába tartozik.

Van akinek az izmos jön be..... mindenkinek más.


Nekem a husibb csajok jönnek be szép arccal.

Én is álszent lennék, mert nem írom azt mint sokan mások, hogy dagadtak?

2011. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Miért, ha meg egy jól kinéző srác tesz ki magáról képet, akkor meg a sok pasi jön én mindenféle sz.rnak elhordják :D

Egyik nem se jobb :P

2011. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés sosem az, hogy a való életben elzavarnám, vagy nem, hanem az, hogy tetszik-e, vagy 10-es skálán hogy pontoznám stb., mi pedig a kérdésre válaszolunk.

Az, hogy a való életben ki az, akit elküldünk, és kit nem, az az első pár másodperc alapján született benyomás alapján dől el, egy beállított fotó ehhez nem elég. Kell, hogy milyen a kiállása, hogy szólal meg... Fontos dolgok ezek.


(Megjegyzem, én életemben egy valakit küldtem el, aki leszólított, és csak azért, mert majdnem hazaértem már, és nem akartam, hogy tudja, hol lakom. Amúgy bárkivel szívesen elkezdek beszélgetni, ha ráérek. Az meg pont hidegen hagy, hogy ezt elhiszed-e, én tudom, hogy így van.)

2011. dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

Akkor a sok pasi mért teszi ki a képét?

Másrészt nem tudhatod, hogy kik írták hogy jól néz ki és ki hajtja el az életben. Amúgy meg minek hazudni a neten név nélkül? És akkor még a lányok az állszentek? Már megint ez az ostoba általánosítás...de hogy csak a fiúk tudnak ilyen nyilvánosan sírni ezen...nem bírom az önsajnálatot.

Amúgy meg egyáltalán nem biztos, hogy a külseje miatt hajtanák el szegény gyereket, nálam például jobban számít a belső

2011. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
észrevettem,hogy ezen az oldalon mindenki játsza jófejt, "nincs azzal semmi baj,ha egy lány túlsúlyos" "teljesen elfogadható ha valakinek 30 évesen még nem volt nője" stb. a való életben pedig nem jönnének össze olyan lánnyal akin van egy kis súlyfelesleg, és kinézik azt a pasit aki 18 évesen szűz.
2011. dec. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

11:04: Én is utálom az önsajnáltatást, de ahogy látom ezen az oldalon csak az van. Szerintem innen egy csomó ember nem életképes. Ha valaki akarja kifejtem majd priviben neki.


11:06: Ezt én is észrevettem. :D

2011. dec. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
amúgy meg a kérdésre válaszolva: "Mindenki másképp csinálja"
2011. dec. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én mindig őszintén elmondom a véleményemet, sosem kertelek.

Undorító módon pedig sosem zavartam el senkit, és nem is áll szándékomban.

2011. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, az szép ha te nem zavarsz el senkit undorító módon,.légy szíves ezt a jó szokásodat valahogy átadni a többi nőnemű társadnak is, mert a nők kb 70%-a bunkó módon küldi el a pasikat. Ezt olyan 26 elutasításból szűrtem le.
2011. dec. 24. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!