Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha "kéjsóvár"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha "kéjsóvár" arcom van?

Figyelt kérdés

Ezt az évek alatt nagyon sokszor kaptam meg. Olyan emberektől is, akik nem ismertek.

Például középiskolában a többiek azt mondták, hogy szerintük egész nap a gép előtt verem a farkam(ami egyébként igaz). Indoklásként az jött fel, hogy elvileg a tekintetemen látszik.

A mostani edzőtársaim is előjöttek a dologgal, hogy rajtam már messziről látszik, hogy egész nap ez jár a fejemben.

Csak két esetet írtam le, de mondom, ha teljesen ismeretlen közegben vagyok, akkor is kiszúrják pár nap után, úgy, hogy nem is beszélek róla.

Ez azért szar, mert mindenki elkönyveli, hogy én vagyok a "perverz" gyerek.


2011. dec. 24. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:

"ami egyébként igaz"

Ennyi,fogadd el.

2011. dec. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:DDDD és sok csajjal volt már dolgod, vagy csak magadnak csinálod? mert akkor nem hátrány ha tapadnak rág a csajok...
2011. dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Símaszk, hegesztőpajzs, papírzacskózacskó (csak jó idő esetén).

Ha csak a szemebről vágják le: Napszemüveg vagy tépjél be.

Komolyan:

Ez van, ezt dobta a gép... fogadd el.

2011. dec. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
javítás: *papírzacskó
2011. dec. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon vigyáznék a helyedben... Leatherface is hasonló problémákkal küzdött, és nézd meg mi lett belőle...
2011. dec. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
húú perverz csávó *.* sztem ez tök szexi...
2011. dec. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de ha perverz gyerek vagy mit izélsz ezen? mert ha nem lennél okés idegesít a jelző amikor közöd nincs hozzá... de te is leírtad az vagy, akor mit vársz?
2011. dec. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szem a lélek tükre. a lelkedben kell változnod nem a szemedben :DD
2011. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!