Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek hogy közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek hogy közelebb kerüljek hozzá?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerek egy lányt és teljesen oda vagyok érte. Nem tudok róla sokat, nem tudom pontosan hol lakik, kik a szülei, kik a barátai... Nem sokat mesélt magáról, alig ismerem, ritkán is látom, nem beszéltem vele eddig sokat.

Nem tudom h érdeklem e vagy csak nem akar bunkó lenni. Ő nem keres viszont lehet vele normálisan beszélni. Amikor beszélek hozzá akkor figyel rám, mosolyog.


Itt a karácsony és ezen a héten még fb-n se láttam és a szünet miatt még személyesen se. :( Egész nap csak rá gondolok, ritka az a pillanat amikor nem.


Jó ötlet hogy ha találkozok vele akkor elmondom neki mit érzek? Nem akarok lúzernek tűnni.


Azt ne írjátok hogy van másik lány is a világon mert mióta megláttam azóta egy lány se érdekel csak ő.


Előre is köszi a válaszokat és mindenkinek boldog karácsonyt kívánok! :)


2011. dec. 24. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig van másik lány is a világon... :D

Szerintem rossz ötlet lenne csak így letámadni. Először hívd el valahova. Aztán ott úgy is kiderül (persze ha elfogadja a meghívásodat), hogy hogy is áll a dologhoz.

2011. dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hívtam már el valahova de csak a kifogásokat kereste.
2011. dec. 24. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a kifogásokat kereste, akkor lehet hogy ő nem úgy érez irántad, mint azt te szeretnéd.
2011. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj vele többet beszélgetni, de még most ne mondd el neki, mert lehet, hogy majd rá fog jönni arra, de nem most. Vagy pedig kb. fél év vagy 1 év múlva mondd el neki. Neked is boldog Karácsonyt :)
2011. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Fél vagy 1 év múlva már lehet h lesz barátja. :S

Addigra én is elkerülök másik városba, nem fogom látni hacsak nem tartom vele a kapcsolatot.

2011. dec. 26. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!