Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiú nem tudja elfogadni, hogy szeretik?

Figyelt kérdés

Idegesíti,ha jókat mondanak neki.Megmondtam neki,hogy még ha idegesíti is,tudom,hogy nőtt az önbizalma.Erre azt válaszolta,hogy haha nem tudsz te semmit az én önbizalmamról...


Pedig egyszerűen nem hiszi el magáról,hogy szerethető,hiszen kényelmetlen neki ezt hallani.


2011. dec. 24. 17:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

jártok? -mert ha igen akk már az egy bizonyíték

ha nem akkor smárold le...ez is bizonyíték :D

2011. dec. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem járunk,csak mondtam neki pozitív dolgokat,és azt kéri,hogy fejezzem be :...
2011. dec. 24. 17:52
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen fiú vagyok. És az első válaszoló nagyobb okosságot mondd, mint azt te el tudnád képzelni. Én ölni tudtam volna azért ha a barátnőm csak egyszer lekap és csak egyszer képes arra, hogy "kézenfogva vezessen végig" egy csókon, mintha egy tudatlan kisfiúnak mutatná a tanítónéni. Ez nem valami fétis, ne értsd félre xD Hanem egy hatalmas erőlöket. Csak nálunk nem volt ilyen... 2 hónappal később szakítottunk... Nagyon kívánom hogy titeket ne ez a sors várjon!!!

16/F

2011. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat,válaszokat,élettörténeteket,de a kérdésre is kaphatnék választ?
2011. dec. 24. 17:56
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy már korábban kialakult állapot. Valószínűleg volt olyan időszak az életében, amikor sokat piszkálták, vagy nem fogadták el stb. Azóta tényleg elképzelni sem tudja, hogy ő tetszhet valakinek, és ilyenkorra kialakul benne egy büszkeség, és ezt sérti ha megdícsérik, vagy szeretik. A lényeg, hogy erről nem ő tehet. Nagyon nehéz kilábalni ebből az állapotból, szóval legyél megértő, és ne dícsérd sokszor, inkább éreztesd vele, hogy szereted!
2011. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ja, hogy nem jártok? :D akkor mindegy, nem szóltam semmit a sorsról xD És amúgy hidd el, igenis jót tett az önbizalmának, és folytasd... mert egy-két jó szótól nem változik meg semmi a fejében, de egy idő után mosolyra nyílik a szája és örülni fog, és el fogja fogadni, hogy szerethetik őt... :')
2011. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De miért ne dicsérjem sokszor?
2011. dec. 24. 17:57
 8/21 A kérdező kommentje:

Jó de most már fél év telt el,amikor ezt mondta,és én meg nem tudtam magam kontrollálni,hgoy fél év alatt egyszer sem bántottam meg,tűrtem,és erre lehülyéz,mert jókat mondok neki.Én meg mmegmondtam,hogy nőtt az önbizalma,és ez is volt az egyik célom(azon felül,hogy tényleg szeretem!).

Erre befejezte a beszélgetést.

2011. dec. 24. 17:58
 9/21 anonim ***** válasza:
Mert ha sokat dícséred, akkor az sérti a büszkeségét, de ezt le is írtam. Ez egy amolyan, semmi szükségem a szeretetre, meg a törődésre, típusú büszkeség.
2011. dec. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát ez elég furcsa állapot,engem meg pont nem zavar,ha dicsérnek.Most ez hogy van?Nem értem.
2011. dec. 24. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!