Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen oka lehet annak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oka lehet annak, ha a nő szereti a férfit, a férfi is úgy viselkedik, mint aki hasonlóan érez, azonban mégsem hívja randira a nőt?

Figyelt kérdés

Ez konkrétan velem történik. Állandóan megkeres, már szinte létezni nem tudunk, hogy ne kérdezzük meg mi van a másikkal. Féltékeny vagyok, ha más nő van a közelében, ő meg magyarázkodik. Ha a közelemben van más, ő féltékeny. Egyikőnknek sincs kapcsolata.


Miért játszuk ezt? Valaki elmagyarázná miért van ez a férfiaknál? Én már léptem, próbátam segíteni neki, mert azt hittem talán csak fél. Nem teljesen egyértelműen, de a tudtára adtam, mennyit jelent nekem.


2011. dec. 26. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sztem ő ebből semmit nem vett észre, és úgy gondolja, h nem jön be neked. A másik lehetőség, h te nem tetszel neki.
2011. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Most azt fogjátok írni, mert én, nőként túlképzelem.


Én is ezt hittem egy ideig, de már annyi egyértelmű jelet kaptam, hogy ezt nem lehet félre érteni. És mások szerint fontos vagyok neki, azt látják, és senki nem érti mi a gond akkor. MIért nem vagyunk mi már rég egy pár? :)

2011. dec. 26. 17:56
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha ez így van, miért féltékenykedik, miért magyarázkodik, hogy félre ne értsem, ha mással látom. 100 %, hogy jelentek neki valamit, hosszú lenne ide mindent kiírni, meg nem is akarom, de nem egyszer bizonyosodtam meg erről.
2011. dec. 26. 17:57
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt kétlem, hogy nem esett le neki a dolog. Másrészt, nem tetszik nekem? Na ezt sem hiheti, mert tudja, hogy sokat jelent nekem, nagyon is. Én elmondtam legalább is.
2011. dec. 26. 17:59
 5/18 anonim ***** válasza:
Hívd el találkozni ne basz*kodjatok!Mondd neki hogy egy nagyon jó filmet szeretnék a moziba megnézni.lenne kedved?ennyi.Ha bejössz neki igent mondd,aztán onnantól kezdve már alakul magától a kapcsi ;)
2011. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De szerinted sanszos, hogy érez irántam valamit? De akkor miért nem lép?


Nálunk egy hazavitelre is annyit kellett várni, hogy őrület. Annyira lassú. :)

2011. dec. 26. 18:15
 7/18 anonim ***** válasza:
2 lehetőség van: 1.nem mer lépni annyira nyuszi 2.nem kellesz neki eléggé és tudja h mész utána
2011. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

De ha a 2. él, akkor miért jön ő utánnam? Ha nem keresem is állandóan hívogat. Bukott le, hogy féltékeny más férfira.


Én most ideg voltam a nő miatt, és szépen elmagyarázta, hogy nem is igazán kedveli, egy hazug libának tartja, jobb is ha nincs a közelében.

2011. dec. 26. 18:22
 9/18 A kérdező kommentje:

Néha-néha felbátorodik és kicsúszik 1-1 olyan megjegyzés, amit azonnal értek. :)


Ennyire gyáva lenne egy férfi? Nem tudom elképzelni.

2011. dec. 26. 18:24
 10/18 A kérdező kommentje:

Mit jelent az, hogy nem kellesz "eléggé"???


Jó a társaságom, jó velem mindent megbeszélni, félteni is jó mástól, de közel nem engedünk magunkhoz?


MIÉRT???

2011. dec. 26. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!