Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám egymás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tito93 kérdése:

Hogy tudnám egymás után töbször kiverni a farkam de tényleg egymásután megálás nélkül?

Figyelt kérdés
pl: kiverem 1x és utána lene kedvem még folytatni de valahogy nem megy csak ha várok kb 20 percet de én egymás után szeretném kiverni ha valakinek van ötlete hogy hogyan akor írjátok meg ide vagy privátban
2011. dec. 26. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális esetben a férfiaknál az ejakuláció után egyfajta refrakter állapot következik, ami alatt nem képes a pénisz újból merev állapotba kerülni. Ennek a refrakter állapotnak az időtartama egyénenként változó. Lehet, hogy nálad 20 perc. Ezen nem tudsz változtatni, így fiziológiás.
2011. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem már sikerült kiverni a farkam úgy hogy kétszer vagy háromszor élveztem el egymás után pihenés nélkül nagyon jó érzés volt
2011. dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem köszi
2011. dec. 26. 23:16
 4/4 anonim ***** válasza:
ha megállás nélkül csinálod, az csak 1 még ha 5x spriccelsz, akkor is
2011. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!