Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam rendbe?

Figyelt kérdés

tehát van egy lány akivel találkozgattunk, de megbántott, és azóta nem beszélünk.... amikor ráírtam ősszel/mert utálom, ha nem tudom hogy kivel milyen a kapcsolatom... hogy utál vagy bír vagy valami... ha nem tudom mi van agyfaszt kapok kb/ beszéltünk kicsit kb 10 mondatot de utána írta hogy pill, és nem jött vissza egyhamar, ezért elköszöntem... de még választ se írt hogy szia vagy valami...


tudom hogy viccesen hangozhat ez az egész, de én tényleg utálom az ilyet.... hogyan hozhatnám helyre a dolgokat ? hogy tudjak vele megint beszélni ? hülyén csinálta a dolgokat de mint emberrel nincs bajom vele... baráti viszonyt megtartanám....


2011. dec. 26. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Na, ti nők! Nem csak az egyenjogúságot vívtátok ki magatoknak, de már olyan szinten uralkodtok a férfiak felett (többek közt felettem is), hogy mi észre sem vettük.
2011. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen... ilyenek ezek a lányok... ők vernek át téged és utána még te keresed őket, mert benned van valami jóság... ezt én sem értem... de zavar a dolog... valamit tennem kell... csak nem akarom tovább rontani...
2011. dec. 26. 22:52
 3/7 anonim válasza:
A legközelebbi öngyilkos place-n keresd!
2011. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell vele rendbe hoznod semmit. Ezen nincs mit helyrehozni,nyílvánvalóan nem hiányzol neki sem mint ismerős,sem mint barát,sem mint haver.
2011. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó.. erre már én is gondoltam.. valószínűleg igazad van :)
2011. dec. 26. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Huu de jók vagytok! Nekem egy barátom volt, na az tudott embereket megbántani! Méghogy a nők…

De most komolyan ha csak barát akarsz lenni vele akkor mutass neki jeleket arra h már nem utálod. Nem tudom hogyan viselkedtél de ha kedvesebb, megértőbb vagy tuti visszafogad mint barát.

2011. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én visszafogadnálak!
2011. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!