Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e valaha csajom?

Figyelt kérdés

197 centim ellenére csak az alacsonyabb lányok tetszenek (max 170-172 cm-ig)

Sajnos sokszor halottam hogy összesúgtak csajok hogy: ez de ku..va nagy meg hasonlók, tehát gondolom csak annál a kevés magasabbnál lenne esélyem, de ezzel a lehetőséggel nem élnék a mondandóm elején leirtak miatt.

kevés még a tapasztalatom lány fronton, és tudom hogy vannak nálam magasabbak is akiknek van bnőjük de most az a meglátásom hogy nem fogok találkozni vki olyannal akivel kölcsönösen tetszenénk egymásnak sajnos..

és hát tudjuk hogy a külső megfog a belső megtart...

18f


2011. dec. 26. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Már miért is ne lehetne,bárkinek lehet csaja....
2011. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
És szerinted nekem 165 centivel olyan k*rvasok esélyem van? A csajoknak különben is a magasabb srácok jönnek be :D
2011. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem baj az ha kicsi az asszony legalább a szopást álva is elvégzi :D
2011. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én nagyon örülnék ha 197 cm lehetnék:D de kajak. szeretem a kosárlabdát, de nem "űzöm". de ha ilyen magas lennék tuti belekezdenék, és még jó is lehetnék benne.

sztem emiatt ne aggódj, sok rendes csajjal találkoztam már, akik nem magasságban mérik a szerelmet:)


18/f

175 cm

2011. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gondolj rá, hogy egy 160 centis kiscsaj állva tud szopni...nem tök jó? Cserkészd be őket.
2011. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kicsit edzegetsz és úgy fognak rád ÁHÍTOZNI a NŐK hogy még. Hidd el baromi nagy előny a magasságod. Nem a kis elkényeztetett középiskolás kislányokat kell alapul venni.
2011. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy 150-155centis csaj le tudna állva szopni ?[semmi gúny nincs benne.. komoly a kérdés]
2011. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ha nagyon begörnyed esetleg
2011. dec. 26. 23:18
 9/15 anonim ***** válasza:
akkor képzeld el hogy egy 1.20-as törpe hogy le tudna sz0pni!!
2011. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

azigen:D


gyúrd ki magad és kemény leszel :DD

én ballonkabátban feszítenék egész télen.. ^^


jó neked ember.

2011. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!