Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar valamit vagy csak egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit vagy csak egyszerű barátság?!

Figyelt kérdés

Az a lényeg,hogy van egy fiú o.társam,már 4 éve az o.társam,de eddig nem figyeltem fel rá,aztán most elsőnek ülünk egymás mellett..elvagyunk,beszélgetünk,nevetünk és észrevettem,hogy kb 3 hete,amikor beszélgetünk hosszasan egymás szemébe nézünk,többet beszélgetünk neten keresztül és ez már o.társaknak is feltünt...neki is barátnője nekem is van barátom.

Aztán mikor így összekombináltak minket,kitaláltuk,h egy picit kétértelműen beszélgetünk,viselkedünk,ami sikerült is!Aztán ezeken mi meg nevetünk.Most h szünet van,még levelezünk,meg egyik nap még smst is írt..és én is neki.

Bevallom nekem tetszik..de nem tudom h én tetszek-e neki? Miért írt nekem este smst? Szerintetek ez csak egy egyszerű o.társi kapcsolat vagy esetleg más is? Kiváncsi vagyok,hogy mit gondoltok... :) Köszii előre is! :)


2011. dec. 26. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
éljen a baráti szex hááhhhé
2011. dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyit beszéltek, akár komoly is lehet, de mindenesetre ,,halgass a szívedre'' mert azt csk te tudod eldönteni, hogy te mit érzel és annak megfelelôen kell cselekedned vagy nem cselekedned. Az idô majd mindent megold. Válaszolj neki, ne nyomulj rá.
2011. dec. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen..köszii :)
2011. dec. 26. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!