Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a mai lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a mai lányok miért rondázzák le a tök átlagos külsejű pasikat?

Figyelt kérdés

Volt itt egy ilyen kérdés, egy énekesről. Csak a haja rossz, maga a pasi szerintem teljesen átlagos kinézetű. De a válaszok szerint nagyon ronda a pasi. Őrület, hogy az egekben van a mai lányok ízlése. Amúgy cseppett sem hasonlítok a fazonza, csak érdekességként írom ki a kérdést.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2011. dec. 27. 00:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ennek vallási okai vannak.
2011. dec. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
mindenkinek más az ízlése.
2011. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
En is "szornyen ronda vagyok", ha ramneznk akkor "elkapja oket a hanyinger", megis a fele jart mar velem :), am a mostani csajom szerint is full atlagos, cuki srac vagyok, es nem tudja mert mondjak ram. Mindegy, akkor ha nem tetszem nekik, akkor kapjak be a METERES KEKEREST !!! De am a fiuk is szoktak ram mondani. Sztem csak irigykednek hogy szinte mindig van ba ratnom es ez a bajuk, azert akarnak valahogy felb*szni.
2011. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
4 lány, 4 rondázó válasz. Akkor milyen més az ízlése? Ugyanolyan mind. Cafka. Milyen vallási okok? Nem értem., Amúgy nem érdekel ha lerondázzák, de köze sincs a ronda pasihoz normális szemmel nézve.
2011. dec. 27. 00:24
 5/19 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, és rám csajok mondják, hogy mi a f*sz jó ebbe a csajba, tök ócska hányadék, meg ribizli gizi...


most már nem érdekel, mert csak azért mondják, mert féltékenyek, amikor a pasijuk azt mondja rám, hogy jó nő vagyok. Irigyek és féltékenyek. Ennyi.

A pasik meg d*gnának, mint állat.

Mondjuk, elég aszociális vagyok, nem nagyon ismerkedek :D

2011. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A mai lányok a kigyúrt pasikra mennek.Nekik már nem számít ha a srác tud is valamit.Az izmos kocka has számít az nem érdekli őket hogy üres a fej.
2011. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is átlagos a hapsi, bár a képen olyan mintha kicsit ápolatlan lenne. Talán ez az ami a "ronda" válaszokat kiváltotta.

21/L

2011. dec. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

és ezt 'Vin Diesel ' írja :D


bocs, de nagyon vicces :D

2011. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

7. vagyok.

Nekem nem jönnek be "kigyúrt" fazonok.

Egy férfi legyen egészségesen pocakos. :-)

2011. dec. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Pocakos? Nem mondod komolyan? Van olyan lány aki szereti a kicsi pocakot?
2011. dec. 27. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!