Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Füst mentes szórakozóhelyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Füst mentes szórakozóhelyet keresek Budapesten, tudtok ebben segíteni?

Figyelt kérdés

... plusz előny, ha igényes értelmes társaság van ... és táncolni is lehet ... mit javasoltok?

... elsősorban Bp 12. ker környéke érdekelne ... de ha kicsit távolabb tudsz, akkor az is oszd meg ...


2011. dec. 28. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Január elejétől minden szórakozóhelyen tilos lesz a dohányzás. Azt hiszem egy, talán két hónap türelmi idő van.Úgyhogy legkésőbb márciusban akárhova mehetsz.


Sunny

2011. dec. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig pedig tartsál házibulit. Olyan igényes lesz a társaság, amilyet hívsz!
2011. dec. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel több dohányzó jár szórakozóhelyre, mint nem-dohányzó, ezért a "törvény" után is mindenhol dohányzó marad a környezet. Ha hasonló különleges igényeidnek megfelelően szeretnél szórakozni, akkor viszont zsebbe kell nyúlni. Ez azt jelenti, hogy VIP-ba mész, mert ott bár dohányoznak majd körülötted, nem veszed majd észre.


Hozzád legközelebb az UP! the Club van, ajánlom Neked, mert nagyon jó a zene, társaság és nem dohányoznak annyian (jó a szellőzőrendszer is és ráadásul a 4.emeleten van). Budán még van a Prestige és a Symbol, amik igényesek. Utóbbiban még lehet is egy kicsit variálnod, ha asztalt foglalsz.

2011. dec. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Up The Club-ot én is tudom ajánani. Rengeteg helyen voltam már, de ez az egyetlen, ami megfogott. És tényleg kevesebb a dohányos.
2011. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!