Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Hol találok ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés

Most szakítottam barátnőmmel és nagyon ki vagyok, nagyon magányosnak érzem magam. Szeretnék gyorsan valakit legyen az vagy srác vagy csaj, aki elrángatna valahová és elterelné a figyelmemet...


23 / F


2011. dec. 28. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek haverjaid?
2011. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akik vannak őket részben elültözte a bnőm akivel három évig voltam, akik meg maradtak elvannak foglalva magukkal meg azzal akikkel együttélnek... Teljesen magamra maradtam valahogy, az egész életem erre a kapcsolatra építettem.

Amúgy nem vok egy gyászhuszár, csak annyir ajó lenne vkivel társalogni, elmenni vhová.

2011. dec. 28. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:
szinte teljesen ugyanígy jártam én is, én is 23 éves pasi vagyok,és nem pont 3, nekünk 3és fél év volt.de amúgy ugyanaz.én azt tettem, hogy visza költöztem a szüleimhez, amíg össze nem szedem magam.
2011. dec. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!