Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy jó kapcsolatban is jelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó kapcsolatban is jelen lehet bizonyos szintű féltékenység?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen...:D
2011. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Mikor én nem voltam eg exemre féltékeny,rájöttem, hogy talán azért,mert nem is hiányzik :D

2011. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mus musculus ***** válasza:
Nemhogy lehet, KELL. Csak nem szabad beteges túlzásba esni. Ha egyáltalán nincs, az annyit jelent, nem szeretik egymást igazán a felek.
2011. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ez a féltékenység teljes bizalom mellett is fenn marad? Vagy idővel elmúlik?
2011. dec. 28. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:

A féltékenység abból a félelmemből fakad hogy nem vagyok elég jó a partneremnek és bármikor találhat jobbat. Így elkezdek féltékenykedni, szívni a másik vérét, "ugye szeretsz" "hát persze" "de biztos hogy szeretsz? biztos?? biztos??" "hol voltál ilyen sokáig? miért nem hívtál?? az a szuka is ott volt??". Állítólag szeretem, miközben megvonom tőle a bizalmamat mert ÉN nem tudok bízni saját magamban, ÉN nem látom magam elég jónak, szépnek, kívánatosnak "ahhoz a szukához" képest. Ha pedig tudom a pasimról vagy a csajomról hogy könnyen kapható az ilyen félrekacsintgatásokra akkor is én vagyok a hibás mert tudom róla hogy ilyen és én döntöttem úgy hogy vele maradok.

Egy igazán jó kapcsolathoz két olyan ember kell akiknek rendben van az önbizalmuk, így a másikban is képesek maradéktalanul megbízni. Ahol ez megvan ott egyszerűen nincs helye féltékenységnek. Ahol pedig féltékenység van ott valójában megrendült önbizalom, önértékelés van.

2011. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a féltékenység megmarad.

Ha eltűnik, az azt jelenti, hogy már nem érdekel a másik.

2011. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az hogy féltékenység nélkül nincs törődés, szerelem stb. az egyik legnagyobb butaság amit valaha olvastam/hallottam.


A féltékeny ember ahogy benne is van az elnevezésben fél. Mitől fél? Hogy ŐT MAGÁT elhagyhatják. Hogy kihasználhat a másik miközben én nem is tudok róla. És ilyenkor van bizalom? Tökéletes, feltétel nélküli bizalom? Nincs. Akkor miféle szerelemről beszélünk?

2011. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!