Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány is fizessen, ha baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány is fizessen, ha baráti társaságban vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha elmegy egy srác a barátaival szilveszterezni/szülinapozni/stb. (egy kocsmába beülnek), és megy vele a barátnője, akkor a csajnak is külön meg ,,kell" hívni a többieket pár körre? Ti ezt hogy szoktátok?

Légyszi normális válaszokat!

Köszi


2011. dec. 29. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:

A csajnak mindig minden esetben mindent a pasija fizet...


így normális.


18/F

2011. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell pééénz.
2011. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha nagyon haver ja. de ha a srác barátnője, nem feltétlenül, de azért lehet oly kedves :p
2011. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem tudom én szó nelkul viszetek. Le se tudna rola beszélni párom h legalább egy kort ne fizessek. Rosszul érezném megem h mindenki fizet csak én nem
2011. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A barátnője (nem csak haver). De az nem gázos, hogy a többi srác fizet egy-egy kólát vagy vmit a lánynak, amikor jön a kör, és a lány meg nem hívja vissza?
2011. dec. 29. 21:33
 6/10 A kérdező kommentje:
21:32-es valahogy én is így gondolnám, de nem voltam benne bizti :) Köszönöm a többiek válaszát is :)
2011. dec. 29. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:
21:32 vagyok. Amúgy embere válogatja. aki jól érzi magát úgy h a tobbiek pénzén mulat az nem fizet. én igen
2011. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha a csaj ismeri a barátja baráti körét, akk sztem miért ne fizethetne?

de ha alig ismeri őket, akk ne...

2011. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A lánynak nem kell a barátja baráti körét meghívnia-azonban ne várja el, hogy behívják, valamint az sem, hogy a barátja fizeti a teljes fogyasztását. Ugyan úgy meghívhatod valamire a barátod, mint ő téged. Az a nő, aki elvárja, hogy a barátja fizessen mindent.. nem minősítem.

19N

2011. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fizesse csak ki a fogyasztását, vagy fizesse ki a pasija, de én nem fogok helyette perkálni.
2011. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!