Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások nem értik a viccet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások nem értik a viccet, vagy tényleg sértőeket mondok?

Figyelt kérdés

Elsősorban barátnőm kapcsán(már ex) merült fel, hogy sokszor megsértődött. És elismerem, igenis mondtam olyat, amit tényleg nem kellett volna, azokat tudom is, de annyi olyan volt, ami nem volt sértő mégis sértődés lett belőle. S valóban, régebben, úgy 2-3 éve lényegesen szemetebb voltam ilyen téren, többször is megsértettem egyik lány barátom, de már nem teszek ilyet, már én vagyok a legjobb barátja. Mindig csak lányok sértődnek meg, az az érdekes. Úgy érzem nem mondok sértőeket.

Egy példa:

Csajnak kiírva facebookon állapotnak egyik dal címe. Odaírja egy srác, hogy remélem nem énekelsz közben, természetesen megfelelő hangulatjellel a végén. Én oda írtam, hogy "Most miért? Én hallani akarom... nevetni mindig jó:P" Így, ahogy van, szmájlival mindennel. És megsértődött. Most ez komolyan olyan durva?? Mert ha igen, akkor tényleg velem van a baj. (természetesen nem csak így szoktam humorizálni, de azt hiszem az ízléses csipkelődés még elmegy) Bocsi, hogy hosszú lett, s ha nem egészen érthető, de siettem:)


2011. dec. 29. 21:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
36%
mert valszeg egy kis idióta vagy... az ilyen stilusu humort csak a májerektől fogadják el :)
2011. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
51%
Sztem nem xD Én röhögök az ilyeneken, bár ez egyénfüggő... :p 16L
2011. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
100%
Szerintem nemvolt durva, sztem csak a csaj reagálta túl...
2011. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
48%
ne facebookozzál annyit!!! Egyébként is, már nem menő.
2011. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
82%
tök jó a humorérzéked, én is ilyeneket nyomok, aki nem érti az meg primitív, és sz.rd le
2011. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 szamóca.. ***** válasza:
67%

tudod ez úgy van, hogy ha egy jó pasi viccelődik akkor az "édes cuki csipkelődés" ha meg egy nem jó pasi viccelődik az "sértő bántó tolakodó pofátlankodás".


egyébként a nőknek nem túl jó a humorérzékük:D

2011. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 Normálisvagy? ***** válasza:
100%
Ebben csajként nem találok semmi sértőt..., valószínűleg túldramatizálják, akiről tudod, hogy veszi a viccet azzal poénkodj, aki meg nem érti vele meg ne!
2011. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
68%

szamóca. kikérem magamnak! Na általánosítsunk, köszi...

Én nagyon bírom az ilyen beszólásokat :D 17 L

2011. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtat. Amúgyis mindig humorizálok,nem tehetek róla, lételemem. De persze, tudom hol a határ(néha nem:D), és amikor kell komoly vagyok. De szerintem az nem baj, ha próbálok mindenhez pozitívan, esetleg viccesen hozzá állni.
2011. dec. 29. 21:43
 10/35 szamóca.. ***** válasza:
68%
hiába kéred ki, én is úgy érzem van humorérzékem ám mégis összességében általánosításképp azt kell mondjam a nők hajlamosak nem megérteni az ilyesmit:) az általánosítás pedig attól általánosítás, hgy sokakra igaz.
2011. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!