Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28év körüli fiúk! Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28év körüli fiúk! Hogy lehet titeket elcsábítani komolyabb kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 21:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20 év mulva megmondom
2011. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?


írj. prv. megmondom

2011. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
te szánalom vagy bakk elcsábítani keress magadnak ojat aki szingli
2011. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
szingli :)))
2011. dec. 29. 21:47
 5/22 anonim ***** válasza:
sehogy
2011. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem szeretnék kapcsolatot, se megházasodni.
2011. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Vigyorogva térdeléssel.
2011. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező, nem pont arra gondol, hogy foglalt, hanem szingli 28 év körüli pasira gondol. :)


Amúgy! Ha szingli, nincs gyereke, nem házas. Akkor:

- a legtöbben ebben a korban próbáluk komolyabb kapcsolatot keresni, de nekünk és nekem is ugyanúgy fontos h az igényeimnek megfeleljen a csaj kívül belül!

fontos ugyanúgy a külső számomra ahogyan a belső.

- De már 1 pozitív pont ha kezdeményezel, mert akkor azt hisszük ugye h érdeklünk téged.

- Légy kedves, ne légy diplomata, ÉN a laza csajokat szeretem, akik nem hót komolyak , akik beleélik magukat a munkájukba és munkájukon kívül is olyanok lesznek mint bent.

- legyen laza lehessen vele hülyülni, szórakozni menni néha

- a legtöbb 28 év körüli pasi már túl van 1-2-3 kapcsolaton, én mondjuk most 3-mon.

Szóval nem vagyunk sík hülyék. Nem egy nyávogós lány kell.

- egy határozott kedves leány kell, akin látszik h ő nem a pénztárcámra hajt hanem rám.


de erről sokat lehetne beszélni még.....


amúgy 27/F

2011. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó :) akkor ezek szerint nem kell várnom arra, hogy minden esetben ő keressen, hanem nyugodtan kezdeményezhetek én is néha és lehetek nyomulósabb?
2011. dec. 29. 21:55
 10/22 anonim ***** válasza:

azaz utolsó vagyok:


-igen kezdeményezz nyugodtan, nem kell várni. ugyan is lehet h lemaradsz róla, vagy lehet h ő nem is gondol rögtön arra h veled....

- nem fog történni semmi tragédia, de a NYOMULÁST ne vidd túlzásba!

DE! Hajrá :)

2011. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!