Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbség. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség. Szerintetek találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy megismerkedtem egy nálam 16 évvel idősebb sráccal. Nagyon szimpatikus, intelligens, jóképű, meg minden ilyesmi, viszont csak sokkal idősebb mint én. Szombaton randiznánk, de nem tudom, hogy elmenjek-e, vagy inkább mondjam le. Még nem volt barátom, tapasztalatom sincs. Jól esik, hogy tetszek valakinek, ő is nekem, de ez a 16 év... A szüleim is nagyon kiakadnának ha megtudnák, meg úgy mindenki, végül is szinte az apám lehetne. :/

20/L


2011. dec. 29. 23:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

ne menj, mert csak rosszul jársz. ki fog használni.


F28

2011. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36 éves az már nem srác.Valami szerencsétlen beteg idióta éehet,hogy 20 éveseket édesget magához...
2011. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Egy próbát megér. Hogy az "apád lehetne", az csak egy hülye közhely. Teljesen egyénfüggő.
2011. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Milyen próbát ér meg te agybeteg?Mégis mit próbáljon meg?
2011. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
sztem meg menj el legfeljebb hazamész előbb mert vmi közbejött igazából semmit nem veszíthetsz vele:)
2011. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

igen jól mondtad:az apád lehetne.

én a srácot nem igazán értem mit akarhat tőled.

még barátod sem volt és az apád lehetne.

jól gondold meg mit teszel!

gyerek vagy még hozzáképest.(már ne haragudj,remélem nem bántalak meg ezzel)

2011. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

ki fog használni!

(és valami nem stimmel azzal a sráccal,aki nem srác hanem egy férfi)

2011. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

19 vagyok, és egy pasi nagyon rám van mozdulva. 35 éves. mindenki kiakadna, ha tudnának róla. nem beteg a pasi, meg nem mondanátok róla, hogy ennyi idős. vannak saját korabeli barátai, elég bulizós életet él még mindig, nincs vele gond. megkérdeztem tőle egyszer, mi vonzza bennem? azt mondta, hogy a fiatalság és az ennek ellenére meglévő érettség. akkor meg mit kell ba*sztatni a kérdezőt?

találkozz vele, ha nem lesz semmi, nem lesz semmi. veszíteni nem veszítesz. azért persze csak óvatosan.

19l

2011. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%
Előző te egy naív idióta vagy.Szavad nem mérvadó.Kevesebbet ér a semminél.
2011. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szia! Azt mondom ne menj el a randira 100% hogy te járnál pórul... max 7 év sztem még elmegy, de 16!? 23/F
2011. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!