Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a helyzet hogy a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyusszykah kérdése:

Az a helyzet hogy a barátommal eddig mindig gumi nélkül sexeltünk öt napja késik a menstruációm. Megcsináltam 2 terhességi tesztet mind kettő aszt mutatta hogy nem vagyok terhes. Szerintetek mi baj?

Figyelt kérdés
Mais sexeltünk gumi nélkül nagy hiba volt mert nagyon fáj a puncim..ja és a vizeletem nagyon világos szerintetek mi a baj?
2011. dec. 30. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:

De miért gumi nélkül??????


Egy ésszerű magyarázatot légyszives!


Remélem terhes vagy, a felelőtlenséged miatt megérdemelnéd!


De nem vagy az, szerintem fölfáztál.

2011. dec. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy terhes vagy.

A fájdalom sem erre utal, igaza lehet az elsőnek, felfáztál.

2011. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hátmert gumival le ál valamiért a kukija... és mindig meg kell álni..meg aszt mindja hogy úgy jobban érezni...de már nem lesz ilyen nem fogok még egyszer ilyenen aggódni...
2011. dec. 30. 00:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Áááá, idióták vagytok mindketten.


Te mert hagyod magad, és kockáztatsz egy abortuszt (a fiúnak ez marha egyszerű, nem őt fogják kikaparni, ha meg bajod lesz tőle, akkor dob a csudába, és keres egy másikat), a fiú meg azért, mert ennyire kotonfób. Érdekes, nekem sosem volt gondom a gumival. Meg az ismerőseimnek sem. Csak mi mondjuk a 90-es években kezdtük, és akkor még nem volt menőség, ha valaki "bátor volt" és anélkül csinálta.

2011. dec. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na álljunk meg egy szóra, nem csak a srácnak kell védekeznie. Pontosan erre van kitalálva a fogamzásgátló tabletta. Arra meg, h nagyon világos a vizeleted, van egy olyan egyszerű dolog h lehet nem vittél be annyi méreganyagot amit a veséd ki tudott volna választani...
2011. dec. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A válaszokat...tudod a barátom 9évvel idősebb aszt hittem hogy bisztos magában am semmi féle képpen nem hagyom el mert imádom...és szerinten a gyerekemet sem ölnémmeg...
2011. dec. 30. 08:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

AZT. AZT. AZT. AZT. AZT. AZT. AZT. AZT.


Dugás előtt tanulj már meg írni az isten verjen meg.


Egyébként meg nem kell csodálkozni, hogy ha koton nélkül dugsz, akkor teherbe esel. Tudod, így szoktak gyereket csinálni.


Te egy idióta vagy, hogy hagyod védekezés nélkül, a barátod meg egy puhapö.csű szerencsétlen.

2011. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!