Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kedden feküdttem le a barátommal, és a fenekemre élvezett, ami persze lefolyt a nemiszervemre is...ő állítja hogy nem, de én érezztem ! Ég a gyomrom, görcsöl, nyilal a hasam alja,és éhség érzetem van... hőmérőztem és 37,2 volt az eredmény..állandóan pisilnem kell.. De ezek a tünetek nagyon koraiak igaz?
2011. dec. 30. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:
ja azok és te lehet csak be képzeled magadnak
2011. dec. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nőgyógyász vagy terhességi teszt! de gyorsan, mert ha 72(azthiszem) órán belül van még belehet venni valami babastop tablettát
2011. dec. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eleg keves az eselye annak, hogy terhes legy. Ezek a "tunetek" meg biztos mas miatt vannak.
2011. dec. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kezdek meg nyugodni hogy nem vagyok terhes :)
2011. dec. 30. 01:24
 5/7 anonim ***** válasza:
A kiscsávók nem fognak beléd mászni.Ha egy pár darab mégis megvadulna,és elkezdene mászni befelé,akkor a savas pH érték miatt úgysem élné túl az utazást.
2011. dec. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez aranyos volt :DD
2011. dec. 30. 01:29
 7/7 Molnar Tamás76 ***** válasza:
menyj elorvoshoz.Tobb mintvaloszinu hogy vesegyulladásod,vagy hugycsogyulladásod van.okvetlen menny el .szia
2011. dec. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!