Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszabb kapcsolaban élők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb kapcsolaban élők, ha megtudnátok, hogy párotok korábban megcsalt titeket, kidobnátok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy pl 3+ éve jártok, szóval hosszabb időintervallumra gondolok, és az első évben csalt meg benneteket, szóval viszonylag régen. De azóta nem tette, mit tennétek?
2012. jan. 2. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ez szánalmas
2012. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Adnék neki 1 utolsó esélyt megmagyarázni és ha nincs valami nagyon okos története, akkor viszlát!
2012. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kidobnám.
2012. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem én, 2., de ha te tudnál meg ilyet a személyről, akit szeretsz, mi lenne, ha veled tették volna meg?
2012. jan. 2. 18:37
 6/10 anonim ***** válasza:
nem érdekelne, 4 évet jártunk 20L
2012. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon megbánta és tényleg az elején történt a megcsalás akkor fontolóra venném hogy adok neki egy második esélyt.. :)
2012. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jó kérdés, 100%os választ nem tudok adni

de elviekben szakítanék, legalább 1 bizonyos időre mindenképp

derüljön ki, hogy számítok e neki...megvár e engem

2012. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, kidobnám és még össze is verném előtte. Azt pedig nem hinném el, hogy csak egyszer. Az okok pedig nem érdekelnének.
2012. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hallod, pont ezen gondolkoztam én is!! én arra jutottam, hogy biztosan megbeszélném vele, hogy miért tette. és attól is függne, hogy hogyan, pl részegen buliban, vagy tudatosan elhívta randira, csók vagy dugás, stb. biztos, hogy nem dobnám ki rögtön, mert ennyi együtt töltött év, pláne ha érzem is, h szeret, megér annyit, hogy adjak egy esélyt. de egyet!
2012. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!