Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a legjobb barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátommal, mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
3 éve a legjobb fiú haverom, nagyon jól elvagyunk, ezzel most mindent elrontottunk? remélem nem! a válaszokat előre is köszi, de légyszi csak olyanok írjanak, akik tényleg válaszoni és segíteni szeretnének, nem gúnyolódni! köszönöm!
2012. jan. 2. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
dehogy rontottátok el nincs jobb a baráti kefénél ><
2012. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Mit tegyél?

Ha jó volt, akkor örülj neki.

Ha rossz volt, akkor többet ilyet ne csinálj!!!

Nem kell túldramatizálni a dolgokat!

2012. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez most tényleg jól esett :D megnyugtattál ;D
2012. jan. 2. 19:57
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
vele beszéld meg
2012. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
tőle kérdezd meg. én rendszeresen lefekszem a legjobb barátommal x) büszke nem vagyok rá, de ha egyszer jó...
2012. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Maidx14 ***** válasza:
77%
Barátok között gyakran előfordul. Tartsd vele továbbra is a kapcsolatot és ne szégyeld magad. Beszélgess vele továbbra is ugyanúgy, mint az eset előtt.
2012. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Baráti alapon működhet a dolog, ne viselkedj másként mint előtte, de ha más csajt is kezelget néha-néha akkor ne kezdj el féltékenykedni, mert az fogja elrontani. Én rendszeresen lefeküdtem egy lány barátommal, de nem zavarta az, hogy néha mással is megteszem, persze engem sem zavart, hogy nem volt olyan buli, ahol ne cumizott volna le valakit. Nem szerettünk egymásba, de élveztük.
2012. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
20:11-es vagyok 21/F
2012. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem OFF-olni szeretnék, csak személy szerint nem értem, hogy hogyan kerültetek abba a helyzetbe, hogy ez megtörténjen? Együtt aludtatok? Elkezdett csókolgatni? Vagy mi történt? Ha az anonimitás miatt úgy jobb, akkor privátban is leírhatod, csak légyszi ezt magyarázd el. Egyébként szerintem ez nem probléma. Azzal is örömöt okoztatok egymásnak és ez a barátok dolga... Válaszodat előre köszönöm!!
2012. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Én is lefeküdtem a legjobb barátommal.

Aztán odáig "fajult" a dolog, hogy bemutattam a szüleimnek, azóta "járunk", sőt a jövőnket is közösen képzeljük el.


Továbbra is jó barátok vagyunk, jól érezzük magunkat együtt, csak emellé még bejött a képbe, hogy jókat is szexelünk.


Azt gondolom, inkább így érdemes párt választani. Igaz, én már 10 évvel idősebb vagyok nálad és mindenképpen hosszú távra tervezek :)

2012. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!