Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első szeretkezéskor helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szeretkezéskor helyes dolog az orális kényeztetés?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, hogy a nő első szeretkezéskor orálisan is izgat?


Tehát pl: finom csókok, simogatások, majd vetkőztetés, aztán a nő ott is megsimogat, megcsókolgat ..stb.


Sokan írták itt, hogy nem helyes első alkalommal, miért? Ha már szeretkezek vele, akkor elég intim helyzetben vagyunk ahhoz, hogy ezt megtegyük, miért megalázkodás ez, nem értem,!


Mi a véleményetek erről? KOrt és nemet is, kérlek! Köszi!


2012. jan. 2. 20:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig helyes dolog.
2012. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az első szeretkezést nem a szűzességre értem, hanem ha új párotok van.
2012. jan. 2. 20:10
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Első voltam, és 27/F.
2012. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az elsőnél, hanem az összesnél. Előjátéknak és utójátéknak is kiváló.
2012. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Sok nőtől olvastam itt, hogy a nő megalázza magát. Ugyan miért, bensőséges dolog, akár a szeretkezés, nem?


Én nem érzem megalázásnak, ha szeretem a másikat és vágyunk egymásra, ösztönös dolgok.

2012. jan. 2. 20:11
 6/20 anonim ***** válasza:
Jó meglátás.
2012. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A megalázós téma hülyeség, mert csak akkor megalázó, ha nem szeretnéd. Csináld, ha úgy érzed. 21/F
2012. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi, tehát ez is egy női baromság, mint sok más. :)
2012. jan. 2. 20:31
 9/20 anonim ***** válasza:
Helyes!
2012. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség ez a megalázás. Továbbá ez az internet, én olyan bő 60-80%-ra saccolnám azt amit nem kell komolyan venni.


Kivétel hogyha egy nigéria herceg kér tőled kölcsönt annak érdekében hogy hozzájusson az örökségéhez, én már küldtem úgyhogy nemsokára multi-milliomos leszek :3 hihih.


Szerintem csináld azt amihez kedved van.

2012. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!