Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusság bűn?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a Bibliában milyen idézetek vannak,amik válaszként illenének ide,de arra vagyok kíváncsi,amit Ti gondoltok róla. Mert alapjában véve boldognak kéne lennünk, de egy leszbikus nem lehet boldog,ha vallásosként azt bűnként éli meg,nem?
2012. jan. 2. 20:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
24%

NEM!


A bu*iság viszont igen.

2012. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Halálos bűn!
2012. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Ha nem csinál nyílvánosan kirívó dolgokat akkor nem! nekem a papok is mindig azt mondták ezt el kell fogadni és ha nem járnak melegfelvonulásra ...stb akkor nincs oka senkinek megvetnie a homoszexuálisokat csak azért mert a saját nemükhöz volzódnak!
2012. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
23%
Érdekes a kérdés. Nekem húgom hitgyülis, és azt mondta, hogy ami törvényt az emberek elfogadtak, az törvényes Isten szemében is, tehát ha a kormányunk nem korlátozta volna férfi-nő kapcsolatra a házasságot az Alaptörvényben, akkor ha összeházasodtok, az Isten előtt is törvényes lett volna. Így nem az.
2012. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
Bűn, de ha utána lefekszel velem, akkor nem bűn.
2012. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 mus musculus ***** válasza:
20:22, így van. Amíg az én pofám elé nem tolja a dolgot, addig oké. Ugyanígy vagyok a homoszex férfiakkal is.
2012. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
A kérdésben benne van a válasz: felfogás kérdése. Szerintem nem ha valaki tényleg az.
2012. jan. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 lujza86 válasza:
NEM!
2012. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!