Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk ezt szeretik vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk ezt szeretik vagy mi ez? Komolyan nem tudom mit gondolajak.

Figyelt kérdés
Van egy lány 16 éves és egy nagy r.ibanc. Beképzelt,csúnya(tényleg), testileg se egy nagy szám, de mégis már 12éves kora óta megteheti azt, hogy kb 2hetente váltogatja a barátjait. Méghozzá helyes barátai vannak akik nem is értem mi tetszik nekik azon a csúnya kiélt lányon. Rámegy azokra a fiúkra is akiknek van barátnőjük, és kelleti magát mindenkinek, méghozzá eddig az összes pasiját megcsalta. Mégis mindenkinek tetszik/kell, nem értem miért van ez. Most komolyan ez tetszik néhány fiúnak?
2012. jan. 2. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
aszni kell mindenkinek nem gondolod?:D
2012. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az tetszik benne a srácoknak hogy ad nekik hasa alját...amit a kis prűd csajok nem, vagy csak hosszas könyörgés és járás stb. után hajlandóak csak.
2012. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy (nem túl kedves) lányismerősömnél tapasztaltam ezt. A titok annyiban állt, hogy igen komoly szexuális kisugárzása volt. Nem tudom ezt direkt tudta elérni vagy a génjeiben volt de tény és való hatásos volt pedig nem egy szép hölgyeményről beszélünk.
2012. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor lehet ez van nála is csak azt nem értem h mindenki tudja róla h ribi de mégis kell mindenknek...méghozzá régen amikor még jóban voltam vele elmondtam neki h ki tetszik nekem és 1hét múlva járni kezdett azzal a sráccal aki nekem tetszett...szeritnem ez már a ri.banc kategória
2012. jan. 2. 20:40
 5/8 Solarian ***** válasza:
Én ki nem állhatom ezt a fajtát. Mindenkit megkörnyékeznek
2012. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a fiúk tanácstalanok kb. mindenben. ezért veszi ki nagyon jól magát ha egy lány ettől a tanácstalanságtól megszabadítja őket.


tanácstalanok kb. mindenben:

* hogy mit kell kezdeni egy nővel

* még azt sem tudják igazán mit akarnak tőle egy dolgot kivéve, az egy homályos elképzelés arról hogy szexelni akarnak vele

* pedig igazából többet akarnak de nem tudják

* de még azt sem tudják pontosan mit is akarnak a szexeltől, azt gondolják hogy bedugni akarják, de igazából annál sokkal összetettebb dolgokat képesek jobban élvezni

* azt végképp nem tudják hogy azt HOGYAN kell "elintézni" hogy összejöjjenek egy nővel

* azt meg végképp-végképp nem hogy hogyan kell a női igényeket kielégíteni.

* a női igényeket amiről szintén nem tudják micsoda


ha egy lány mindenkinek feldobja magát akkor

* belátható hogy ettől MINDEGYIKTŐL megszabadítja és..

* ráadásul hozzájut vele az egyetlen dologhoz amiről biztosan TUDJA hogy akarja


szerintem ennyi

2012. jan. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ui. mármint a végén:

* megszabadítja tőle a FIÚT

* a FIÚ jut hozzá az egyetlen dologhoz amit TUD hogy akar

2012. jan. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Undertaker szerintem jobb mint brock lesnar:D
2014. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!