Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném, ha szeretne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném, ha szeretne egy lány akinek fontos vagyok de nem tud úgy tekinteni rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit jó ideje ismerek, de hónapokkal ezelőtt rájöttem, hogy szeretem. Régebben ő is szeretett volna tőlem többet, de akkor én kételyek közt voltam és így inkább a barátságot választottam. De közben én megszerettem. Viszont ő többet nem akar. De ha nem keresem akkor jelentkezik. Annak ellenére hogy gőzerővel keresgél. Fontos vagyok számára, de ennek ellenére ő tőlem semmit nem szeretne. Személyes találkozóra viszont nagyon nehezen tudom rávenni. Nem tudom hogy mit tegyek. Nem akarom elveszíteni mint barát de nem bírom elviselni, mikor mesél a randijairól, vagy látom hogy megint valakivel próbálkozik. Válaszokat nagyon köszönöm!
2012. jan. 3. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt hívják az angolok friendzone-nak.


Ha egyszer bekrültél egy csaj baráti zónájába akkor onnét soha nincs kiút.

Az egyetlen dolog: Ha a lány másban csalódik akkor hozzád fordul.


Ezt vagy kivárod vagy teszel érte. (akivel összejött ráküldesz valami hivatásost, mintha ő hívta volna.)

2012. jan. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2012. jan. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!