Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek hozzá a dologhoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek hozzá a dologhoz? Lassacskán 20 éves leszek és még nem volt barátnőm, ami már nagyon zavar. Szeretnék ellene tenni, de nem tudom hogy hogy kezdjek hozzá.

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a csajozóstípus ugyebár... Tételezzünk fel egy teljesen ismeretlen lányt. Hogy mennétek oda hozzá /mit kérdeznéztek először tőle /aztán miről beszélgetnétek stb...? (amúgy főiskolára járok)

Külsőleg nem tudom hogy hogy nézhetek ki, mert speciel én kövérnek és "csúnyának" látom magam de ismerőseim szerint pl egyáltalán nem vagyok kövér meg csúnya se . Amúgy eddig valószínű azért nem volt barátnőm mert mindig félek odamenni, mert attól tartok hogy az első szó után leblokkol az agyam meg stb ... és meg se tudok mukkani/biztos elküld a sunyiba mert végignéz rajtam és azt mondja h ...


2009. máj. 22. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, ne ismerkedj kifejezetten csajozási célzattal. Akkor mindketten a fent leírt zavarban vagytok, ami nem tesz jót az ismerkedési folyamatnak. Inkább járj el különféle csoportokba, közösségekbe, ott sokkal spontánabbul lehet ismerkedni, beszélgetni. Még azelőtt sokat megismerhet az ember a másikból, mielőtt tenné neki a szépet, és ezek az információk sokkal hitelesebbek, mint az udvarlás alatt szerzett benyomások. Hajrá.
2009. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne menj oda látatlanba, totál hülyét csinálsz magadból. Manapság nem divat ez! Ha kövérnek és csúnyának érzed magad, akkor tegyél ellene, mások azért mondják hogy ne bántsanak meg. De mondok jobbat cimbora! Én 20 múltam ugyan csak főiskolás vagyok, és nekem sem volt soha még barátnőm, de nem is kell, nem vágyok rá! Meg a másik úgy átnéznek a csajok a mostani faszikon, hogy mi kérünk elnézést! Tehát még várj egy-kettő-három évet!
2009. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sincs barátnőm jelenleg. Addig is örülök, hogy van 2 fülem és nem vagyok szatyor.

A viccet félretéve.

Ne minden csajban egy poetenciális bnő jelöltet láss. Állj úgy a dolgokhoz, hogy csak haverkodni akarsz velük, beszélgetni, ökörködni meg stb...

Így a gátlásaid hamarosan feloldódnak és könnyebb lesz. Meg aztán, te honnan tudod, hogy kövér vagy és csúnya?

Ezt nem neked kell eldöntened, hogy az vagy-e avagy sem. Ha a környezeted elfogad olyannak amilyen vagy vagy, akkor a csaj is elfog, ha találsz magadnak egyet. És hidd el, nem mindegyik nő a borító alapján ítéli meg a könyvet.

Én is küzdöttem ilyen problémával, de amint ezzel a hozzáállással álltam a dolgokhoz, sokkal könnyebben megy.

Remélem segítettem vmit.

2009. máj. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!