Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek egy kapcsolattól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek egy kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Mikor megtetszik valaki, és én nem tudom, hogy tetszek-e neki, addig jó. Ugyértem boldog vagyok, mikor társaságban hülyeskedik, meg jól elvagyunk. De mikor már észrevettem, hogy tetszek neki, látom hogy próbál közeledni, meg kedveskedni, akkor megijedek, és hátrálok. És ezután már visszafogottabb vagyok a társaságban is, roszul érzem magam., és megijede, hogy most mit akar, stb.

Miért van ez?

februárban leszek 15 L


2012. jan. 3. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert 15/L vagy. Várj még egy 5-10 évet, és minden rendben lesz. Nem a kamaszkortól kell az érzelmi stabilitást és harmóniát várni.
2012. jan. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Ez abból eredhet, h neked még nincs tapasztalatod a kapcsolatok terén, így visszahúzódó vagy. Ennek semmi más oka nincs, ne félj idővel ahogy felnősz ezek az aggályok szűnni fognak.


22/f

2012. jan. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszkat.

De én mindig úgyérzem, hogy 'jaj mennyire tetszik, kedves, jófej meg minden' és tudom hogy tetszik, de félek. Közben álmodozok h jaj milyen jó lenne ha lenne barátom-,-

Az egyik legjobb barátnőmnek is van barátja(nem olyan komoly) és ő olyan jól érzi magát. Mindig róla beszél...

2012. jan. 3. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Egy ennek fényében, azt látom, h te annak a nyomásnak akarsz megfelelni, h a bnődnek van pasija akkor neked is kell, h legyen egy. Sajnos ez egy psychés dolog amitől nehezen tudsz szabadulni. A lényeg, h ne másoknak akarj megfelelni hanem akkor kezdj egy kapcsolatba ha már úgy érzed, h az érzelmeid is efelé viszonyulnak. Na és igen nem vagy még elkésve semmivel.:)

2012. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem vagyok elkésve semmivel, sőt...

De akkoris rossz, ha tudom hogy az a valaki nagyon tetszik, de félek:(

Nem azért 'akarok'barátot, mert az egyik barátnőmnek van...nem vagyok irigy, mert tudom hogy ő túl hamar kezdte. 13 évesen volt először barátja, és azóta volt kb4 O.o Csak ez a dolog aggaszt,ha nagyon megtetszik valaki boldog vagyok,de ha már én is neki, akkor parázok :(

2012. jan. 3. 11:59
 6/6 anonim válasza:

olyan mintha ez én kérdeztem volna hiszen én is ugyan így vagyok vele. csak én nekem egyszerre 2 fiú tetszik.

velem is úgy van hogy amikor érzem hogy kezd közeledni szinte már remegek a félelemtől. és nekem is a barátnőm boldog a barátjával de én.. én nem tudom mitől félek ennyire

14/L

2014. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!