Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szexmániás, ugyanakkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexmániás, ugyanakkor egyben barátnőjét nagyon is szerető, érzelmes, kedves fiúnak, aki eléggé félénk, gátlásos és önbizalomhiányos is egyben, illetve vékony és alacsony, arcra meg állítólag helyes, bájos vagy átlagos van esélye nálatok lányok?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm, sosem mertem élőben kezdeményezni józanon csak ittas állapotban azt meg hagyjuk, mert elég kínos szitukat eredményezett. :D


Próbáltam társkeresőkön, élőben de már belefáradtam, hogy senkivel sem tudok tartós kapcsolatot kialakítani vagy egyáltalán a kölcsönös vonzalmat meglátni, mert nekem tényleg sok lány tetszik, hamar szerelembe tudok esni és sajnos ez a végzetem, szenvedek most is, mert olyanba szerettem, akibe nem szabadna.


2012. jan. 4. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Üdv a csapatban!

Ugyan volt már csajom, igaz nem sok sikerrel, de egyet tudok veled érezni. Próbálkozz, beszélgess, és próbálj meg nem elsőre belezúgni és egy életet leélni vele fejben. :D

2012. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

szexmániás de még szűz is!Ilyen azért nem létezik :D

Azért jót nevettem!

2012. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ma 15:44


Nem vagyok már szűz, volt alkalmi kapcsolatom.


Egyébként meg tudom, hogy nagyobb a libidóm jóval, mint az átlagos férfiaknak. Sajnos ez van. Pont nekem osztották ezt a lapot, amit nem is tudok kihasználni rendesen.

2012. jan. 4. 15:47
 4/13 A kérdező kommentje:

Megőrülök ezekért az aranyos, alacsony, szép lányokért. *-*


Bárcsak viszont szeretnének!

2012. jan. 4. 16:08
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálam mondjuk nem hiszem, hogy lenne esélyed, mert egyszerűen másféle pasik tetszenek (bár ha annyira beléd szeretnék valószínűleg nem érdekelne), de biztos, hogy van(nak) olyan lány(ok), aki(k)nek tetszenél és meg akarna veled ismerkedni. Szerintem a legnagyobb bajod az, hogy elhiszed, hogy nem kellesz senkinek. Pedig ez nem igaz. Kicsit több önbizalom. Ha nincs, akkor meg próbálj úgy csinálni, mintha lenne. Pár sikerélmény és úgyis lesz. Sok sikert!


23/l

2012. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ewushh válasza:
71%

"barátnőjét nagyon is szerető.." de nem volt még barátnőd..

Grat!!

2012. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

nincs... magas vagyok, mit csináljak én egy kerti törpével?

Ám hát most erre mit mondjak? szo*acs

2012. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

ma 21:17


szerintem a kérdező is jobban komálja az alacsony, cuki lányokat :D

2012. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is, úgyhogy jól van zsiráf köszönjük elég lesz :)
2012. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 David82 ***** válasza:
47%
Ismerős dolog az ilyen. Én nem vagyok már szűz, igaz normális kapcsolatom sosem volt. A szerelemmel az a baj, hogy elnyomja az ember racionális gondolkodását. Elég nehéz az ismerkedés, de ha tanácsokat szeretnél, szerintem nézd meg a pua.hu weboldalt, hátha kapsz egy kis önbizalmat.
2013. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!