Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít, hogy milyen illata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít, hogy milyen illata van egy pasinak az első találkozásnál/randinál?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2012. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az alkoholszag mindig beválik.
2012. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) kukalakóval nem járunk :D !
2012. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, ha finom illata van, az pozitívum.
2012. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon is! Mikor megéreztem a párom illatát azonnal nem is tudom hogy mondjam "elindult" benne vmi folyamat, és imádom azt az illatot, amikor megérzem valahol, azonnal Ő jut az eszembe. na meg imádom a férfi parfümöket :))

19/L

2012. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
naná!:)
2012. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Ideális esetben annak kellene számítania, hogy milyen hormonok és ezáltal milyen illlatok vannakm egy férfiben, és így vonzóbbnak tűnni egy lány szemében. De mivel a maiak ezt elfelejtették, és megölik a saját illatanyagukat különféle deokkal, parfümökkel, így nem lehet hogy annyira számítana. Mert ez nem a saját szaga, olyan mintha álruhában menne randizni. Engem azért szeressen a nő, amilyen hormonális illatom van, ne az ezt elnoymott parfüm illatomért. Csakhát ezt sokan a csöppnyi mogyorú agyukkal nem értik meg, hogy mi a természetes és a mesterséges szagok, illatok között a különbség. Ideális esetben előbbinek kellene vonzóbbnak lennie.
2012. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az izzadtságszag tényleg baromi vonzó ;)
2012. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam pl. nagyon számít, imádom, ha egy férfi parfüm illatú és az egyéniségéhez illő parfüm van rajta, ami vonzó, de nem túl fanyar, vagy erőszakos illat.
2012. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen !

Szeretem,ha egy fiú be van fújva valami jó illatú dezodorral / parfümmel.. nagyon bejön.:D

2012. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!