Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék újból a régi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék újból a régi?

Figyelt kérdés
Tehát az utóbbi fél évben teljesen megfordult velem a világ, és nem tudok mit kezdeni ezzel az érzéssel. Nem jártam bulizni, nem jártam szinte sehova sem..... És azt mondom ez az élet sokkal jobban tetszett mint a mi most van. Úgy kezdődött az egész, hogy megismertem egy fiú. Belé szerettem, végül szakítottunk. Azóta buli, fiúk stb.... És még mindig nem tudtam kiheverni és meg őrit, hogy Ő már rég túl van rajtam. Szeretem még, de ez szerintem már nem normális állapot. Régebben nem nagyon voltak barátaim, de akik voltak azokra tényleg lehetett számítani. Most van sok, viszont csak vannak...... Szeretnék újból a régi lenni, nem tudom mi kellene hozzá. Talán egy újabb szerelem. 20/L
2012. jan. 4. 18:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Költözz diliházba.
2012. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi, de légyszi az ilyenek kíméljenek. Miért dobsz rá még egy lapáttal?
2012. jan. 4. 18:27
 3/19 anonim ***** válasza:

elhatározás akaraterő

még csak most volt újév nem késő fogadalmat tenni

ignoráljad az ő róla szóló gondolatokat úgy hogy sok más fival ismerkedsz meg

lehet bulikban lehet egyetemen bárhol

egyszer csak találsz egy olyat aki jobb nála

2012. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

kérdező!


szívese MEG vigasztallak ,ha akarod..:)

2012. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, az ucsó csak dugni akar
2012. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
én pont ilyen életet szeretnék, azzal a kivétellel, hogy az egyetlen igaz barátomat magam mellett tudnám.
2012. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

18:47!


amikor megjelent a hozzászólásod akkor épp te voltál az utolsó..:)

2012. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolsó miért gondolod így? Cserélnék veled :)
2012. jan. 4. 19:12
 9/19 anonim ***** válasza:

kérdező!


Randi?

2012. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó :D Micsoda? :O
2012. jan. 4. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!