Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendszeresen verem a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen verem a barátomat, kivel kezeltessem magam?

Figyelt kérdés
A legutóbb olyan pofont adtam neki, hogy csengett a füle és kiesett a fogából a tömés.
2012. jan. 4. 18:25
1 2
 1/12 dag ***** válasza:
61%

A barátod helyébe kivertem volna az összes fogad!

23/f

2012. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
ezért cumizd le őt ,hogy megbocsásson..aztán meg engem cumizz le és én is megbocsájtok..
2012. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
hát tuti h neked a protkod is kiszált volna ha megütöttél volna...menj kezeltesd magad te állat:D
2012. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 mus musculus ***** válasza:
100%
Ezt hogy kell elképzelni? Véletlenszerűen, mikor rád jön?
2012. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha visszafogtam volna magam, akkor is a minimum h bejelentettelek vna a rendőrségen ;P

Am menj a dilihazba r.bikem mar rég otthagYtalak vna...

2012. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
a 2. pofonnál olyan jobb horgot kaptál volna h 12felé törik az állkapcsod az biztos..!!!Egy csicska vagy hogy kihasználod azt hogy lányokat nem ütünk meg...Szétverném a pofádat ha ittlennél előttem..
2012. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én rendszeresen verem a faszomat..kivel kezeltessem magam?
2012. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyet tennék, alaposan elszégyellném magam. Csodálom, hogy nem kaptál 2 akkorát, hogy elájulsz.. Nincs az az ok amiért így kikelnék magamból. Tanulj meg kommunikálni, érvelni ne pedig pofonokat osztogatni. Többek között az ilyen agresszív nők miatt szégyellem már, hogy nő vagyok.. Hogy lehet így viselkedni??

19N

2012. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Chuck Norrisszal.
2012. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jobb ha felkeresel egy pszichológust.

Idegbajaid vannak és sürgősen kezeltetni kell magad.

2012. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!