Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kiverni a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
Reménytelen szerelem,aki volt már így,tudja milyen.El kellene felejtenem de nemtudom hogyan..:(
2012. jan. 4. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Baseball ütővel.
2012. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 BlackSword ***** válasza:

Igyál valamit!!!


Majd az idő elmulasztja...

2012. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Solarian ***** válasza:
Verd ki valahonnan máshonnan ;)
2012. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok.. :)
2012. jan. 4. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Felesleges azon törnöd magad, h mással ismerkedsz, mert amig ö köti le minden gondolatod, ugyse tudsz masra koncentralni. majd az idö elmulasztja. ha lehet, intézd ugy, h minnél kevesebbet talalkozz vele. amikor hasonlo cipöben jartam akkor atkertem magam masik csoportba. persze nem azt mondom h ha iskolaba jarsz kerd at magad masik osztalyba, de azert tegyel meg mindent, h ne lásd. persze ez nem azt jelenti, h nem fogod azt várni h ö fordul be minden sarkon, de legalább valamit teszel az ugy érdekeben. más gyógyszer nincs: csak az idö.
2012. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
velem.
2012. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Solarian ***** válasza:
és akkor már hány éves vagy?
2012. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
17 lassacskán
2012. jan. 4. 22:37
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Így

2012. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!