Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok titeket ez zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés
szóval az a helyzet hogy olyan 165cm és olyan 85kg vagyok szóval egy kicsit duci vagyok és hát a mellem az 85D-s /kicsit lóg a mellem/ és ez zavarhatja a fiúkat mivel csak 16 éves vagyok ezért engem nagyon bánt az hogy nekem nem feszes melleim vannak.
2012. jan. 4. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz megmondani.
2012. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
a lényeg hogy duci vagyok egy kicsit de nagyobb mellem van mit az átlagnak de sajnos lóg a mellem.
2012. jan. 4. 21:58
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát én jobbszeretem a formás feszes melleket de súlyba is a vékonyabb lányokat. Talán kicsit fogyni kellene. de aki a ducibb nőkre bukik azt tuti nem zavarja mert a súlyosabb nőknek általába a melle is lóg így biztos az tetszik nekik :) 21/F
2012. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszi

ezzel méginkáb növelted az önbizalmam.

2012. jan. 4. 22:02
 5/18 anonim ***** válasza:

jaj úristen

egy csomóan szeretik a te alkatodat

nekem van egy ugyanilyen barátnőm... hát döglenek utána a pasik:D

2012. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk ki, dagadt vagy. Ez még férfiaknak is rossz testtömegindex.
2012. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
165/85 kiló te atya úristen én is ilyen magas vagyok és 69 kiló és így se vagyok az a fajta akit elragad az első fuvallat hát akkor te . Nincs mese ez ellen aktívan tenni kell valamit !
2012. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ha valaki szeretni fog akkor úgy fog szeretni ahogy vagy
2012. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Engem nem. 55/F
2012. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem hiszitek de én nem ugy nézek ki mint egy kövér csak kicsit duci és a barátnöm magasabb és kb ilyen súlyban van és mégis teltebb mint én.
2012. jan. 4. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!