Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha trollkodnátok, de megismern...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha trollkodnátok, de megismernétek egy aranyos fiút, akibe beleszeretnétek, de másnak adnátok ki magatokat neki mint akik vagytok, lehetne valami esély arra hogy barátok maradhassatok?

Figyelt kérdés

Sajna, az nem volt benne a pakliban hogy meg is szeretem. azt hiszi 18 vagyok, és minden baromságot mondtam már neki:(


14f


2012. jan. 4. 22:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

"megismernétek egy aranyos fiút" - "14f"


my mind = blown

2012. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Vald beneki.
2012. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

bocsi az offért és lehet velem van a baj de én ezt nem értem

most ki a troll és ki szeretett bele kibe?

2012. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
azt legalább le írhattad volna hogy te milyen nemű vagy
2012. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
gratulálok az érett viselkedéshez. nem igen kéne játszanod mások érzéseivel. ettől függetlenül valld be neki, meg mondd azt is, h megszeretted. de ne nagyon számíts gagyi amcsifilmes hepiendre, az élet nem olyan
2012. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nagyon félek hogy soha többé nem beszél velem:( ő 17 éves. és félek. nem akarom teljesen elveszíteni.
2012. jan. 4. 22:04
 7/20 A kérdező kommentje:
igen, tudom:( nem számítok rá. de valahogy barátja akarok lenni. szeretem:(
2012. jan. 4. 22:05
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát azt kell mondjam hogy szerintem ezt az elején kellett volna tisztáznod vagy nem kellett volna hazudni. Tanultál ebből az esetből remélem, viszont azt javaslom vallj be mindent neki mert igy még talán nem küld el téged örökre hanem csak mérges lesz de talán megbocsájt. Arra készülj fel hogy nem fog neki örülni de mivel nem ismerem nem tudhatom milyen reakcióval fogadja majd a hírt.

Ha segítettem kérnék szépen egy zöld kezet :)

2012. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
megadva. de hogyan tálaljam? hogyan mondjam ezt el neki? hogy a lehető legjobban tudjak kijönni belőle?
2012. jan. 4. 22:09
 10/20 A kérdező kommentje:
esetleg csináljam azt, hogy fokozatosan mondom el neki? pl mindig egyet egyet néha?
2012. jan. 4. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!