Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, de ő nem tudom, szeret-e. Facebookon kapcsolatban van, de az csak poénból. Szerintetek mit csináljak? Mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Emo vagyok, és ő is emo (most kérlek, ne cikizz ki :/ ), és teljesen beleestem. A profilképén a tenyerére egy csaj neve van írva, de azt mondta, csak azért, mert a lány megkérte. Aztán látom, kapcsolatban van, de egy másik lánnyal. Arra is azt mondta, a lány (a másik) kezdte. Most akkor mi van? Teljesen összetörtem :'( És hogyan tegyem világossá számára, hogy szeretem? Sajnos elég nagy a távolság köztünk.
2012. jan. 4. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz.
2012. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:(((

ez majd felvidít :)


[link]

2012. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, eddig nem sokat segítettetek. Még azért várok válaszokat! :'(
2012. jan. 4. 22:50
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Tenyerére van írva egy csaj neve (csak mert a lány megkérte?)


2. Látod kapcsolatban van egy másik lánnyal (a másik lány kezdte?)


3. Elég nagy köztetek a távolság "sajnos"


Én nagyon sajnálom, hogy ilyen érzések kavarognak most benned, de amit írtál abból kivettem 3 fontos tényezőt ami nekem szemet zúrt a dologban, el is magyarázom.


Most kicsit cseréljük meg a szerepet. Te lennél a pasi helyében, ő meg a te helyedben. Teljesen beléd lenne esve az a pasi akkor szó van, nagyon szeretne téged. Akkor te ugyanígy éreznél ha más pasi nevét a tenyeredre írnád mégha kérésre is, és lennél kapcsolatban egy másik pasival melesleg azt mondva mint egy gyerek, hogy ő kezdte mármint a másik pasi? Akkor szerinted tiszták lennének felé az érzéseid?

Mellesleg mentegetőzik is mint egy kisgyerek (bocsi) , hogy mert a csaj megkérte azért írta a nevét a profilképén a tenyerére aztán azért van kapcsolatban egy másik lánnyal mert ő kezdte. Ez így nem tiszta sor sajnos. Ne tedd neki sehogyan sem világossá én azt mondom, hogy szereted mert abszolút nem érdemli meg. Találsz te tőle normálisabb pasit aki nem más csajok nevével írkálja teli a tenyerét és nincs rajtad kívül senkije. Őt felejtsd el, bár én tudom, hogy fáj és meg is értelek, de ha tovább ezen rágódsz hidd el rosszabb lesz az meg nem lenne jó. :( A távolság is... szóval hát nagy a távolság így nem vagy mellette mindig.... Szerintem felejtsd el őt, mert ő nem érdemel meg téged.

Bocs ha jobban lehangoltalak nem volt szándékos. :(

2012. jan. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Való életbe.
2012. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, az utolsó előttinek meg külön köszönöm a hosszú választ! :)
2012. jan. 5. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit ez természetes és remélem nem hangoltalak le jobban, ha mégis akkor bocsi, nem volt szándékos. szia
2012. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!