Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményed 'Nature skin big...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményed 'Nature skin big cyber' vibrátor?

Figyelt kérdés

[link]

Esetleg javasolj mást ha egyéb termékkel van pozitív tapasztalatod, mindenképpen bőr tapintásút keresek.


Lehetőleg csak szintén nők válaszát kérném, esetleg saját tapasztalattal!


(férfiak szexuális célzásait kérem az admin törölje)


2012. jan. 4. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs kép
2012. jan. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2012. jan. 5. 09:19
 3/5 Dottorre ***** válasza:

Miért pont ez? Szerintem vannak jobbak is, egyébként én a 2ágúakat javaslom, eddigi tapasztalataim (nőkön tesztelve) azt mutatják, hogy azok a legjobbak!

25F

2012. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eddigi beszámolók alapján a gyöngyös, csiklóizgatós jött be a legtöbb nőnek (mármint saját ismeretségi körben).
2012. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is egy gyöngyös csiklóizgatós volt az első, az nagyon kellemes volt, de vettem hasonlót is, mint a képen, az szolidabb, azzal inkább durvulni szoktam. szerintem klassz. :)
2012. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!