Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfelelő ez a méret 16 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelő ez a méret 16 évesen?

Figyelt kérdés

Tudom ez hülye kérdés, de sajnos a nekünk fiúknak nem olyan, mint a lányoknak..hogy megbeszélik egymás közt az ilyen dolgokat...stb.

A péniszem mérete 14-15 cm közt mozog. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyi az átlag..ebben a korban, esetleg, fog-e még nőni...

Sexeltem már, de a lányoktól ciki lenne megkérdezni, hogy...ugye értitek :D

Értelmes válaszokat várok! Előre is köszi :D


2012. jan. 5. 02:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 21 évesen ekkora. Csak a jóistenen múlik, hogy nagyob lesz-e.
2012. jan. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az átlag 13-17cm. De nem a mérete a lényeg hanem hogy mit tudsz vele kezdeni
2012. jan. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Gond nincs vele :D

2012. jan. 5. 02:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 24 évesen 13-14 centi és igazából leszarom. Bármilyen hihetetlen, de a lányok hüvelye sem mélyebb ettől, ráadásul a hüvely hátsó részénél már nem is éreznek semmit.

Az meg, hogy a méhszáját nyomdosod egy 20 centis farokkal az nem túl kellemes. Inkább a vastagság számít nekik ami olyan 4 cm körül az ideális. Ha ennél nagyobb van az könnyen inkább fájdalmat okoz és nem élvezetet.


ui. egy 10 centi hosszú és 3 centi vastag pénisszel is még tökéletesen lehet szeretkezni.

2012. jan. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:D
2012. jan. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát a 10/3 és a tökéletes szeretkezés már nemigazán említhető egy lapon szerintem max valami durván szűk csajjal.


Hosszra nekem is 14-15 körül van de az zavar inkább hogy csak 11cm a kerülete:/

2012. jan. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!