Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a számotokra ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a számotokra ideális lány/pasi? (pl:magasság, hajszín, szemszín, testalkat) akár belső tulajdonságok is lehetnek.

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 18:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%

a pasik tőlük fél fejjel kisebb csajokat szeretik általában barna szemmel vagy kékkel,nagy cicivel,jó popsival,hosszú hajjal

a csajoknak mindegy h milyen szinű a haj,általában barna szem justin bieberes haj tőlük félfejjel magasabb pasi (L)

2012. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, külsőre nem idealizáltam, ha valami megfog benne, az bőven elég.


Belsőre olyan, mint amilyennek mostani páromat megismertem eddig:

humoros, néha pimasz, figyelmes, odaadó, bújós, talpraesett, önálló és kegyetlenül őszinte.

21/l

2012. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm sz ideális srác, akivel még nem találkoztam:


magasság: 170 cm magas minimum

hajszín lényegtelen, hajhossz: rövid

szemszín: lényegtelen

testalkat: sportos, átlagos

belső: szeret és megbecsül olyannak, amilyen vagyok

De nincs olyan, hogy ideális, mert ha csak egy apróság is megfog benne külsőre és a belső értékei is olyanok, akkor nyert ügye van.

2012. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ideális lány: Alacsony, hosszú hajú, arányos testalkatú(a mellméret közel mind1 feneket kicsi de formás stb), intelligens, együtt-érző, kedves, szerény, és szégyenlős. A haj- és szemszín nem számít(persze normális keretek között tehát pl ne kék meg rózsaszín haj legyen stb).
2012. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Legyen nő.

160-170 között magasság, az arányai legyenek szépek.

Természetes barna, minél hosszabb haj.

Szeme barna vagy fekete.

Nőies testalkat. Formás lábak, szép fenék, csinos mellek.


Belsőleg, ne legyen gerinctelen, legyen hűséges. Ne legyen túl zárkózott, ne legyen túl buta.

2012. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
18:29 - a szemem zöd, a többi egyezik :D
2012. jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
*zöld :)
2012. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs ,,kötelező" külső ideálom pasik terén,de inkább az északi típusú fiúkhoz vonzódom.Nem szeretem,ha egy srác túl barna bőrű,nekem az valamiért nem jön be.

Alkatra azokat a kissé kigyúrt mackókat szeretem:) Ne legyenek túl izmosak,de nem árt,ha valamennyi van.Viszont legyen széles válla,nézzen ki férfinak,ne ilyen kis visszafejlődött pulikutyafejű gnóm legyen,mert azt nem szeretem,de a selyemfiúk sem éppen a kedvenceim.Persze,ha beleszeretek valakibe,akkor a belseje miatt szeretek bele,tehát többnyire nem nézem a külsőt.Csak főleg a fentebb megemlített típusra indul be a kémia :)


Belső tulajdonságok:

-Ne legyen egoista,mert attól hányok.Egészséges önbizalom oké,de egoizmust ne.

-Legyen intelligens,mert az igenis számít.

-Legyen céltudatos.Elég rossz körülmények uralkodnak főleg itt Mo-n,tehát ha valamire akarja vinni,akkor bizony tegyen érte.

-Ne legyen TÚL lusta.Minden férfiban/fiúban,illetve lányban(magyarul minden emberben)van lustaság.Nem zavar,ha egy fiú picit lustizik,de amikor már lopja az egész napot,az enyhén szólva is idegesítő.

-Legyen őszinte.Pici füllentéseket a jó cél érdekében még el lehet nézni,de ne hazudozzon nekem folyton,valamint mondja el nekem a problémáit,ha vannak és ne morgolódjon magában,mert az nem vezet semmire.

-Legyen hűséges.Ehhez nincs mit hozzáfűznöm,ez nagyon fontos.

-Ne legyen bunkó,mert abból van elég már így is a világon.

-Szeressen és legyen velem kedves.

Több hirtelen nem jut eszembe.

18/L

2012. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Cherry-13 válasza:

a tökéletes fiú számomra: magasabb nálam, izmos, de nem az a nagyon kigyúrt... kék szeme van és szőke vagy barna haja végülis mindegy:) kedves, romantikus, érdeklődő, humoros stb. és jesse mcCartney-hoz hasonló:D

15/L

2012. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hosszú fekete haj...
2012. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!