Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet arra mondani ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet arra mondani ha odajön egy pasi az utcán hogy "én szerelmes lettem beléd"?

Figyelt kérdés
Tehát mit lehet mondani az ilyen hülye dumákra? Általában én annyit mondok h "okkéé" és közbe a "te hülye vagy" nézésemmel nézek.Ti mit szoktatok erre mondani?
2012. jan. 6. 01:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kellemes utat!-- a mai világban sajnos ezt.Szerintem ma nem szabad senki vad idegenben megbízni.
2012. jan. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól függ ki hogyan mondaná...
2012. jan. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na nem helyes pasikra gondolni...nyomorékok akik minden jobb csajnak beszólnak szerintem.
2012. jan. 6. 01:36
 4/15 anonim ***** válasza:

-én szerelmes lettem beléd


-köszi!

2012. jan. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
feminizmus maximus primus...és ha nem néz ki jól egy srác?Attól még lehet hogy komolyan gondolja a dolgot,csak rosszul fejezi ki magát.
2012. jan. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
teccő gecí kő kóla?
2012. jan. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Macs1209 ***** válasza:
76%
Ez hülyeség, a szerelem nem így működik. Max tetszik és kíván...
2012. jan. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
tudom...ne nézzetek hülyének légyszi:D:D nem veszem komolyan ezeket amiket mondanak:D... csak nem tudok rá mit mondani...
2012. jan. 6. 02:49
 9/15 anonim ***** válasza:

Ismerős probléma... sajnos számtalanszor volt részem hasonlóakban. Volt hogy főúton, kocsival állt meg pár srác előttem, mikor a járdán mentem és kiszólt egyik hogy "még életemben nem láttam ilyen gyönyörű lányt" XD Olyan is volt amikor egy 60 év körüli bácsika jött oda és megkérdezte mikor szeretkeztem utoljára; buszon sofőr, felszállásom után: "olyan zabálnivaló vagy!", egyszer pedig a buszmegállóban egy cigány srác meghívott egy kávéra, természetesen visszautasítottam :D, ő meg nyomult még tovább vagy 5 percig... :S

meg volt hogy szórólapot osztogató pasi megdicsérte a hátsótájékom, én meg mintha meg sem hallottam volna mentem tovább, ő meg elkezdett követni... alig bírtam lerázni, szerencsére időben jött a villamos. :D

Szóval elég kellemetlen dolgok tudnak ezek lenni, tehát én is kíváncsi lennék a tippjeitekre, hogy mit célszerű tenni ilyenkor.

2012. jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 08:28

kíváncsivá tettél :D tényleg ennyire szép vagy?

2012. jan. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!