Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, szeretitek, ha nyilváno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, szeretitek, ha nyilvánosan is ölelget, csókol a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Ha igen, ha nem, miért?
2012. jan. 6. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

nagy társaságban ne vigye túlzásba. ha hozzám bújik, megölel, csókol az oké, de ha folyamatosan csüng rajtam, esetleg becézget az már nem oké.

mindennek meg van a maga ideje és helye.

2012. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Macs1209 ***** válasza:
Szituáció függő. Persze ha baráti társaság, akkor ne legyen folyton a számba, mert akkor nem tudok a társasággal beszélgetni :) De átölelhet, azzal nincs gond, meg ha fogja a kezem, azt különösen csipázom.
2012. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nyugondtan átölelhet!
2012. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen én szeretném de most nincs bnőm
2012. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az én barátom ezt csinálja nekem. ha barátokkal vagyunk oda odabújik puszilgat ölelget

én igazából kevésbé, szeretem ezt kettesben töltött időkre hagyni. de sosem bánom:)

2012. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

'nem szeretem,ne csüngjön rajtam stb.'


emberek!ÖRÜLJETEK,HOGY VAN VALAKITEK AKI SZERET TITEKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van,akkor szeretem,mert látszik,hogy szeret.Meg látszik,hogy nem anyira zárkózott,hogy nem mutatja ki az érzéseit,én azt nem szeretem,ha valaki zárkózott,ha lehet el kerülöm kapcsolat szempontjából az olyan csajokat.
2012. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!