Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmnek ugyan az a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek ugyan az a srác tetszik aki nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval voltam egy buliba barátnőimmel és ott volt az a srác is aki barátnőmnek tetszik.Nagyba táncolunk barátnőmmel mikor oda jön hozzám a srác barátja és azt mondja, hogy beakarja mutatni nekem a srácot.És ugye a srác is ott állt mellette és mondta, hogy de már ismerjük egymást és adott két puszit.A barátnőm is ott volt és látta az egészet.Utána elmentek és az este folyamán már nem is beszéltünk többet.Viszont barátnőmnek elég rossz kedve lett. :( Viszont az a baj,hogy amikor még én nem tudtam, hogy ki ez a fiú és, hogy tetszik a barátnőmnek akkor egyszer mondtam neki,hogy húúú ez a fiú tök helyes.És akkor is már mikor ezt mondtam eléggé felkapta a vizet és mondta, hogy neki is tetszik.És akkor én hagytam is mert nem akartam vele össze veszni meg ilyenek.Viszont tetszik a fiú nekem is csak nem akarom, hogy barátnőmnek rossz legyen,leginkább meg összeveszni nem akarok vele.Szóval szerintetek most mit csináljak ilyenkor? mert eléggé tetszik a srác nekem is.

16/L


2012. jan. 6. 21:19
 1/6 *Tündérke* ***** válasza:
Beszéljétek meg a barátnőddel őszintén. Ha igazán jó bartnők vagytok, ez nem jelenthet problémát. Semmiképp ne menj rá a srácra mert az nagyon könnyen a barátság végét jelentheti a barátnőddel!
2012. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát a barátnőd részéről sem lenne fer,hogy te érezd rosszul magad miatta.

szerintem az lenne a legtisztább,ha mindketten más pasit keresnétek:)

2012. jan. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szemmel láthatóan a barátnődnek rosszul esne, ha kikezdenél vele. De, ha téged megpuszilt a srác, neki meg semmit sem mondott, feltehetően inkább te jössz be neki. Meg kell beszélnetek a barátnőddel, mert ha igazán jó barátok vagytok, egy pasi sem teheti ezt tönkre.
2012. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ilyen egyszer velem is volt..rábeszéltem a csajt,hogy járhassak vele.a pasit megutáltam meg se érte járni vele, a barátnőmtől meg eltávolodtam.:/

majd ha szerelmes leszel,úgyis a szíved fog irányitani,nem a józan ész.néha kell elkövetni baklövéseket hogy megtapasztaljuk az életet;)

2012. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Osztozzatok a pasin jó barátnők módjára. A srác is örülni fog.
2012. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát. :)
2012. jan. 6. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!