Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért ilyenek a barátnőim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért ilyenek a barátnőim?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel egy ideje már kavarok.Amolyan mindenki kedvence,elég menő körökben mozog.Mióta vele vagyok,az összes barátnőm azzal jön,hogy pofára fog ejteni.De a jelek egyáltalán nem erre utalnak,nem olyan velem,mint a többi lánnyal,figyelmes,udvarias,tiszteletben tartja az ˝elveimet˝Az összes barátnőm elfordult tőlem.Kikészít ez az egész,mit csináljak?
2012. jan. 7. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Féltékenyek.
2012. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi alapjan mondjak hogy pofara fog ejteni?oket mar atverte?vagy mi?
2012. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Dehogyis,egyszer találkoztak vele.Kb meg sem próbálták megismerni,húzogatták a szemöldöküket a háttérben meg fejeket vágtak.Miért nem tudnak osztozni az örömömben?
2012. jan. 7. 22:01
 4/14 anonim ***** válasza:

Lehetnek féltékenyek

Vagy tényleg óvni akarnak,erre te kakilsz rájuk,csak a fiúval foglalkozol,pedig tudja mindenki,hogy nem lesz jó vége..(Egyik barátnőm ilyen..nem tiltom a fiú ellen,hisz nem tudom,de hogy megütötte már meg ilyenek? pff :S )

2012. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is mondtam a legjobb barátnőmnek,hogy nem kedvelem a pasiját...2 hét után már szakítottak,ott sírt nekem,aztán újra összejött vele.Asszem 2-3 évig jártak,de az első év után már vége volt a dolognak.Csak úgy együtt maradtak.

Egy találkozás után még nem hiszem,hogy kiismerték a srácot a barátnőid.Lehet,hogy tényleg csak féltékenyek.A másik lehetőség,hogy esetleg hallottak/tudnak róla valamit,ami nem tetszett nekik és meg akarnak óvni.Viszont ha teljesen elfordulnak tőled,akkor az valószínűleg a féltékenység dolog lesz inkább.Bár nem tudom,mit értesz elfordulás alatt.

2012. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tuti nem hallottak,nem idevalósi,nem a mi köreinkben mozog.Az alatt a dolog alatt meg,hogy elfordultak tőlem,azt értem,hogy alig hajlandóak szóbaállni velem,ezen kívül nincs más témájuk,csak ez,mindenkivel azt beszélik,hogy én mekkora marha vagyok,hiába mondtam már meg nekik százszor normálisan,hogy én egyelőre nem a felesége szeretnék lenni,ha nem működik,hát nem működik,jelenleg jó nekünk együtt...de úgy érzem,szándékosan keserítik a szájízemet...
2012. jan. 7. 22:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor ne törődj velük szerintem,hanem koncentrálj a fiúra.Mióta vagytok barátnők?Mennyire bíztál meg bennük?Sajnos néha későn derül ki,hogy kik az igaz barátok...
2012. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
2 éve mindegyik lánnyal.Nagyon megbíztam bennük,azt hittem,ők sose fognak kijátszani.Ez így is volt,aztán nagyjából egy éve elkezdtem kinyílni,adni magamra,és megjelentek körülöttem a fiúk.Akkoriban egy-két lány kijátszott,de ez a néhány fent említett egész idáig kitartott mellettem.Úristen,miket beszélhettek eddig is rólam a hátam mögött.Szörnyű érzés.
2012. jan. 7. 22:45
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát igen,nincs rosszabb,mikor azok árulnak el,akikben megbíztál.Inkább örülj,hogy rájöttél és ott van neked ez a srác.Szerintem találsz értelmesebb barátnőket is majd,akik együtt tudnak örülni veled,akik ugyan féltenek téged a csalódástól és próbálnak megvédeni,de nem hagynak magadra.Arról,hogy neked sikerült kicsit kikupálódnod,ők meg nem voltak képesek változni,pedig esetleg szeretnének,nem te tehetsz.
2012. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De azt se vethetik a szememre,hogy nem segítek nekik a kikupálódásban.Én ajánlottam fel,hogy bátran kérjenek tanácsot.És nem fölényes voltam és nagyképű,ezért fáj,hogy őszerintük vagyok velük lekezelő,amikor így is kevés az önbizalmam...
2012. jan. 7. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!