Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a helyes?

Figyelt kérdés

A szobatársammal már 3. éve lakunk egy szobában a kollégiumban. A barátjával most szeptemberben jöttek össze, szintén kolis, szintén szaktárs. Sokat vagyunk együtt, hármasba, négyesben egy barátunkkal. A lánnyal a sok eltöltött idő miatt nagyon közel állunk egymáshoz, a fiú pedig felfogásunk miatt vagyunk nagyon jóban.


Tegnap este szóba hozta a fiú, azt mondta, hogy nem tudja, akarja-e folytatni, mert nagyon elege van a lányból, folyton hisztizik, vizsgán is bedurcázik... (Ebben igaza van.)


Nem tudom eldönteni, hogy kivel értsek egyet, nem szeretnék beleszólni.


2012. jan. 12. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy kivel értesz egyet, a te dolgod, de tartsd magadban, és ne szólj bele egyáltalán. Az ő kapcsolatuk, az ő problémájuk, oldják meg maguk.
2012. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A gondom, még mindig az, hogy a legjobb barátaim, és a srác folyton nekem mondja, és tőlem kér tanácsot.

2012. jan. 12. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki finoman, hogy a lány is közel áll hozzád, és hogy kellemetlen számodra a szituáció. Talán belátja, hogy nem pont tőled kellene "megoldást" várnia.
2012. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap mondtam neki, amire annyi volt a válasz, hogy másnak nem tudja ezeket elmondani, a negyedik emberke, akivel még jóban vagyunk a párkapcsolatokhoz analfabéta...
2012. jan. 12. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám neki, hogy ne haragudjon, de nem tudok rá mit mondani, viszont beszélje meg a lánnyal a problémákat. Tök mindegy, hogy neked, vagy másnak önti ki a szívét, ha nem a partnerének mondja, akkor semmitől nem lesz jobb.
2012. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szilveszterkor a lány megkérte a fiút, hogy menjen fel aludni, mert úgy nem tud, ha a fiú rosszul van, erre a fiú megsértődött, és két oldalról hallgattam az érveket.


Most még jó, mert a fiú mondja csak.

2012. jan. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!