Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk fontos nektek, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk fontos nektek, hogy egy lány/nő intelligens legyen, vagy a mai világban már minden a külső? (nem csúnya lány, csak kíváncsiság)

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Fontos
2012. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 zseni001 ***** válasza:
Fontos, hogy legyen agya
2012. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Lehet egy csaj jól néz ki, de ha síkhülye, később elég ciki lesz vele mutatkozni, és ezt mások is látják. MEg az agyadra fog menni!


Tán arra jó, hogy szétbasszad őket, többre nem.

2012. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hosszú távon fontos, naná.
2012. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy legyen esze is, mert ha nincs,akkor a következő számot üzenenm nekik: http://www.youtube.com/watch?v=ls6bMXLWK_w
2012. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sokkal fontosabb, h intelligens legyen, mint h szép legyen. Ne magadból indulj ki :)
2012. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen inteligens, mert az relativ, de el tudjak vele beszelgetni mindenrol, meg legyen nyitott
2012. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Valamennyire számít a külsö, hiszen aki azt mondja, hogy nem az hazudik, viszont nem minden a külsö és itt kell megtanulni különbséget tenni!
2012. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Annyira fontos, hogy én elotérbe helyezem az inteligenciát a szépségnél. Fontossági listán ész-9, szépség-8 pont.
2012. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az én véleményem úgyis lényegtelen, mert a lányok választanak és én nem kellettem még senkinek sem.


De én személy szerint inkább lennék egy értelmes, hűséges, szerető lánnyal, aki azért külsőre is legyen vonzó valamennyire, ha nem is egy szexbomba, mint egy buta, állandóan félre kefélő, idegesítő, kényes, hisztis pitsával. Hosszabb távon mindenképp.


Rövid távon csak szexre kéne a buta lány.

2012. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!