Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csupan elméleti sikon érdekel-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupan elméleti sikon érdekel- egy kozépkoru férfi, ha hoditasrol van szo, csak és kizarolag fiatal csajokat fog kergetni?

Figyelt kérdés

Oké, azzal mindenki tisztaban van, hogy a legtobb pasas 40-60 kozott jocskan meghulyul, és fut a lanya-koru csajok utan, ennek az okait felesleges kutatni. A kérdésem csupan az lenne: vajon egy negyvenes, otvenes, hatvanas pasi , aki egyedulallo, szintén a fiatalabb nok kozul fog szerintetek valasztani, vagy talan megprobal part talalni a kortarsai kozott? Azért tettem fel a kérdést, mert itt olvastam egy kérdésnél, hogy valaki szerint az idosebb pasik CSAK és KIZAROLAG a fiatal noket fogjak valasztani,a magyarazatra mar nem emlékszem, és egy kissé " ledobbentett" a dolog..

Mielott valaki azt hinné, hogy kétségbeesett otvenes vagyok, nem, huszonéves, -normalis korkulonbséges- kapcsolatban élo no :) Koszi a valaszokat


2012. jan. 15. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Na engem pont a fordítottja érdekel! A 20 éves fiúk, mit bírnak a 40-45 éves nőkben? (férjezett)

Lehet, hogy belőlük lesznek azok a férfiak, akik 40-50 éves korukban a 18 éves pipiket hajtják? :)

2012. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyük már észre, hogy nem vagyunk egyformák!

Itt is megfordul olyan aki a fiatalt, vagy az idősebbet, vagy fiú a fiút , lány a lányt, sőt olyan is volt aki a kutyát szereti. Van aki a friss húst szereti, de a rágósabb is finom lehet.

2012. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés, és sok dologtól függ. Első körben a kapcsolat céljától. Kit keres, mire. Ha szexpartnert keres, akkor biztosan egy szép fiatal nőt fog választani, ha esetleg hosszantartó szexkapcsolatot keres, még akkor is valószínű egy fiatal nőt választ, de talán rámegy egy 35 éves nő tapasztalatára.

Ha komoly kapcsolatot keres, akkor pedig azt, akit megszeret. Ez pedig nem befolyásolható. Tény, hogy hamarabb szeret meg egy korabelit, mert hamarabb találkozik vele, hamarabb elegyednek beszédbe, és automatikusan közöttük keres, véletlen eshet be, hogy egy 60 éves férfi egy 25 éves nővel kerül össze.

Ismerek egyébként ilyen házaspárt, a lehető legboldogabbak :) Szóval egyáltalán nem biztos, hogy a fiatalt fogják választani, de belegondolva, ha én 50 éves pasas lennék ki nem hagynék egy 20 évest :D

2012. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Kedves utolso: voila, tessék, itt van , amire kivancsi volnék,ezt irtad: " ha 50 éves lennék, ki nem hagynék egy 20 évest".. MIERT??? :D :D Ez az, ami rejtélyes szamomra, miért?

2012. jan. 15. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehéz megválaszolni, mert nem vagyok 50 éves :D De amikor az ember ténylegesen eljut a középkorba, akkor bepánikol, fiatal akar lenni. Újra akarja élni a fiatalságát. Na most sokan egy férfinél a középkor az kb. 50-55 év. Unokatesóm 60, és iszonyú nagy nőcsábász, rá ez épp nem illik, neki mindegy, csak nő legyen :D

Másrészről egy nő ebben a korban a legszebb. Szóval szó sincs róla, hogy 30-40-50 évesen nem szép, de aki 30 évesen gyönyörű, az valószínűleg 20 évesen még szebb volt.

2012. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!